آدرس و نشانی پایگاه شماره یک

آدرس و نشانی دفتر مرکزی

امداد خودرو زنجان

امداد خودرو زنجان ، کیلومتر 41 اتوبان زنجان _ تبریز ،لاین جنوبی ( از سمت تبریز به سمت زنجان 41 کیلومتر مانده به زنجان ) ، داخل مجتمع رفاهی رونیکام، مکانیکی و امداد خودرو فردین بهرامی

امداد خودرو زنجان

امداد خودرو زنجان ، زنجان ،خیابان خیام شرقی،رو به روی سیلو ، جنب رستوران بابا بزرگ ، دفتر شرکت امداد خودرو  زنجان (فردین بهرامی)

خودرو بر زنجان تلفن تماس اضطراری : 09121410821

تلفن شرکت و دفتر مرکزی : 33724418_024

امداد سریع

در صورت توقف خودرو به دلیل ایراد فنی و یا حادثه در هر لحظه از شبانه روز و در هر نقطه از اتوبان زنجان – تبریز و همچنین زنجان – تهران  كه امکان دسترسی خودرو امداد از طریق راه‌های تعریف شده در وزارت راه و شهرسازی وجود داشته باشد، همراه شما و در کنار شما خواهیم بود. تنها کافی است با شماره تلفن 09121410821 تماس حاصل نمایید.

خدمات امداد سریع شامل تعمیرات سبک امدادی بوده که طی مدت کمتر از 20 دقیقه در محل قابل انجام می­باشد.

امدادگران با حداکثر توان تلاش می کنند، تا جایی که شرایط محیطی و ایمنی اجازه دهد خودروی شما، در محل توقف، عیب یابی و راه اندازی شود.

خدمات عمومی امدادی

این خدمات شامل باتری کمکی، سوخت رسانی، بازکردن درب­های خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس می باشد که توسط ناوگان امدادسریع، پلاس و حمل در محل مشتری ارائه شده و برای اغلب خودروها، فارغ از برند کارخانه سازنده خودرو کاربرد دارد.

امداد پلاس

عیب یابی و تعمیرات  برخی از ایرادات خودرو در محل  مستلزم صرف زمان بیشتری از زمان تعریف شده در امداد سریع می باشد، امداد پلاس با هدف جلوگیری از حمل خودرو، صرفه جویی در وقت مشتریان و انجام خدمات تعمیرگاهی سبک راه اندازی شد.