جرثقیل در زنجان

به دلیل توسعه روز افزون ساخت و ساز ها‌ی ساختمانی  و حمل و نقل بارها‌ی سنگین، استفاده از جرثقیل به امری ضروری تبدیل شده است.

در اینجا ما می توانیم پاسخگوی نیاز ها‌ی شما در استفاده از چرثقیل در زنجان باشیم.

در نتیجه استفاده از جرثقیل برای پیمانکاران ساختمانی در زنجان و رانندگان حمل بار سنگین  در زنجان بسیار ضروری می‌باشد.

امدادخودرو در زنجان

در ادامه مطلب با موارد زیر بیشتر آشنا خواهیم شد:

 • اجاره جرثقیل ارزان در زنجان
 • خدمات جرثقیل در زنجان
 • خرید جرثقیل در زنجان
 • اجاره انواع جرثقیل در زنجان

خدمات جرثقیل در زنجان

ما می توانیم خدمات زیر را در جهت جرثقیل زنجان به همشهریان عزیز ارائه دهیم.

 1. کرایه جرثقیل در زنجان
 2. اجاره جرثقیل در زنجان
 3. اجاره جرثقیل ارزان در زنجان
 4. اجاره انواع جرثقیل در زنجان
 5. اجاره جرثقیل های کوچک در زنجان
 6. اجاره جرثقیل بزرگ در زنجان
 7. نرخ اجاره ها‌ی جرثقیل در زنجان
 8. اجاره جرثقیل کامیونی در زنجان
 9. اجاره جرثقیل کامیونی در زنجان

اجاره جرثقیل ارزان در زنجان

امروزه به دلیل قیمت بالای خرید جرثقیل و انواع مختلف جرثقیل که کاربرد هر کدام با دیگری متفاوت است، اجاره جرثقیل بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال خدمات انواع مختلف جرثقیل در استان زنجان می باشد. از این رو برای اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها، اجاره جرثقیل به صرفه تر از خرید جرثقیل است. چون اکثرا استفاده از جرثقیل در بیشتر موارد فصلی می‌باشد و همچنین هزینه ها‌ی نگه‌داری و تعمیر جرثقیل و حقوق اپراتور و راننده را نیز تحمیل می‌کند. در نتیجه با اجاره جرثقیل در هزینه ها‌ی خود صرفه جویی کنید.

مجموعه خودروبر زنجان، با داشتن جرثقیل‌های نوین در این شهر خدمات ارائه جرثقیل ارزان در زنجان را برای تمامی هم استانی‌ها و همچنین استان‌های مجاور، مهیا کرده است.

برای اجاره جرثقیل در زنجان، می‌توانید با شماره زیر در تماس باشید.

 اجاره انواع جرثقیل و کاربرد آنها در زنجان

 • اجاره جرثقیل موبایلی (ماشینی): جرثقیل ها‌ی موبایلی برای حمل و جا‌به‌جایی اجسام سنگین طراحی شده و در اشکال بسیار متنوعی در بازار وجود دارند؛ این نوع جرثقیل قابلیت جا‌به‌جایی آن ها در کمترین زمان و بدون نیاز به نصب تخصصی از ویژگی بسیار مهم این نوع جرثقیل می‌باشد.
 • اجاره جرثقیل سبد دار: این نوع جرثقیل ها دارای یک سبد بالابر می‌باشند و برای کلیه کار ها‌ی درارتفاع مانند: نصب دوربین مدار بسته، کار در سوله و نمای ساختمان و انجام تصویر برداری بکار می‌رود. این نوع جرثقیل دارای ایمنی بیشتر و سبب تسریع در کار ها می‌شود که مهم‌ترین ویژگی آن است.
 • اجاره جرثقیل کفی: جرثقیل ها‌ی کفی برای حمل و جا‌به‌جایی دستگاه ها‌ی صنعتی، انواع پالت ها، جا‌به‌جایی انواع خودرو ها و انواع کانکس ها‌ی اداری وصنعتی بکار گرفته می‌شود. این نوع جرثقیل ها از 3 تن تا 15 تن مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • اجاره جرثقیل بوم بلند:  این نوع جرثقیل ها به دلیل بلند تر بودن بوم نسبت به سایر جرثقیل ها کاربرد بیشتری در ارتفاعات بالا دارند. این نوع جرثقیل ها از 7 تن الی 300 تن مورد استفاده قرار می‌گیرند. مانند: نصب سیلو، نصب تاور و…..
 • اجاره جرثقیل کارگاهی: کاربرد این نوع جرثقیل در کارگاه ها و پروژه های با وسعت کم یا محیط ها‌ی کوچک و همچنین سطوح ناهموار و غیر جاده‌ای می‌باشد. این نوع جرثقیل ها از 25 تن تا 200 تن مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • اجاره جرثقیل سقفی و دروازه ایی: کاربرد  این نوع جرثقیل ها‌ در محیط ها‌ی سرپوشیده بخصوص در سالن ها‌ی صنعتی و تولیدی می‌باشد و به دو شکل تک پل و جفت پل مورد استفاده قرار می‌گیرند. جرثقیل ها‌ی دروازه‌ای جهت جا‌به‌جایی بار در محیط ها‌ی باز و داخل سالن ها کاربرد دارند.
 • اجاره جرثقیل خودروبر: از اسم این نوع جرثقیل هم معلوم است که کاربرد آن برای حمل خودرو می‌باشد.
 • اجاره جرثقیل بازویی و آویز: این نوع جرثقیل ها در مکان ها و سالن‌های با محدودیت ارتفاع در ظرفیت تا 5 تن مورد استفاده قرار می‌گیرند. مانند: کارخانه ها، ماشین سازی ها، جوشکاری ها، بسته بندی.

قیمت اجاره جرثقیل در زنجان

با توجه به نوسان قیمت در بازار، برای آگاهی از نرخ جدید اجاره جرثقیل زنجان شرکت خودروبر زنجان، می‌توانید با همکاران ما تماس گرفته و از نرخ قیمت‌های روز، با خبر شوید.

جرثقیل 3 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 5 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 7 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 10 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 15 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 20 و 25 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 30 و 35 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 40 و 45 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 50 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 60 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 70 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 80 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 100 تن استعلام شود استعلام شود
جرثقیل 120 تن استعلام شود استعلام شود
و تناژ های دیکر استعلام شود استعلام شود

خرید جرثقیل در زنجان

اگر قصد خرید جرثقیل را دارید، قبل از هرکاری بهتر است با افرادی که در این حوزه تخصص کافی را دارند، مشورت کنید. همچنین شرکت خودروبر زنجان نیز می تواند در زمینه خرید انواع جرثقیل در شهر زنجان به شما یاری رساند.

برای خرید جرثقیل لازم است اطلاعات کافی در مورد انواع جرثقیل ها داشته باشید و جهت انتخاب بهتر باید نکاتی را مد‌نظر قرار دهید و همچنین با قطعات و عملکرد آنها آشنا باشید.

در هنگام خرید جرثقیل به چه قطعاتی ونکاتی توجه کنیم؟

باید به تمامی قطعات حیاتی جرثقیل از جمله:الکتروموتور شاریوت، الکتروموتور قلاب، الکتروموتوررگردان دقت داشته باشید.

وهمچنین به نکات زیر توجه داشته باشید.

تمام قطعات متحرک و دارای ترمز را چک کنید؛ اتصالات بدنه اصلی، سکشن ها، اتراکچر، کاج، تاج، بلزوی عامل، بازوی تعادل، کالسکه، سیم بکسل ها، مهاری، کابل و تمامی اتصالات.

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *