تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت همشهریان و مسافران جاده ای عزیز است. اگر خودروی شما در اتوبان زنجان تبریز دچار حادثه شده یا دچار نقص فنی گردیده است و نمی توانید به مسیر خود ادامه دهید امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز می‌تواند به کمک شما بیاید و برای انجام تعمیرات در محل یا حمل خودروی شما به مکانیکی یا پارکینگ کمک کند.

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

برای ارتباط گرفتن با امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز بزرگ و بهره مند شدن از امدادرسانی آنها می توانید با چند روش مختلف تماس بگیرید. یکی از این روش ها تماس با شماره تلفن 09121410821 می باشد. همچنین می توانید از طریق سایت محل قرار گیری خودرو خود را مشخص کنید تا امدادگران مجموعه بزرگ امداد خودرو اتوبان زنجان تبریزدر کمترین زمان ممکن خود را به شما برسانند و به کمک تجربه و تجهیزات خود نقص فنی ماشین را در محل رفع کنند یا برای حمل خودروی شما به سریع ترین روش برای رفع ایرادات فنی خوردرو اقدام کنند.

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز
امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

خدمات و تجهیزات درجه 1

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز از امداد خودروهای ویژه در شهر زنجان می باشد. این امداد خودرو در تبریز به دلیل سرویس دهی مطلوب تر، از مدرن ترین تجهیزات و شیوه‌های جدید خدمت رسانی استفاده کرده است.خدمات و تجهیزات درجه 1 این امداد در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

خدمات فنی و تعمیرات امداد خودرو

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز یکی از امداد خودروهای فوق العاده در شهر زنجان است. این امداد خودرو فعالیت گسترده ای در محدوده غرب کشور دارد. تنوع خدمات این امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز بسیار قابل توجه می باشد. سرعتی بودن خدمات در این مجموعه آن را از سایر امداد خودروها متمایز می نماید.

مشتریان محترم امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز بسیار عزیز می باشند و توسط این مرکز تکریم می گردند. در واقع این امداد خودرو از افرادی با برخورد صحیح برای کار و خدمت به مردم استفاده می نماید. در این مجموعه برخورد و رفتار، جایگاه ویژه‌ای برای مرکز دارد.

انواع خدمات امداد خودرو در اتوبان زنجان تبریز

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز در حومه زنجان از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری می کند برای همین نیروی ما بعد از تماس شما سریعا در محل حاضر می شوند.خدمات سیار این مجموع تنها شامل امداد رسانی نمی شود. امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز چندین بخش دارد و در بخش های مختلف دنبال می شود. اگر خودروی متوقف شده در جاده نیاز به حمل و انتقال به تعمیرگاه یا پارکینگ داشته باشد، امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز  این کار را به نحو احسنت انجام خواهد داد.

معرفی خدمات امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

زمانی که خودروی شما دچار نقص فنی شده و قادر به حرکت نیست یا اینکه این حرکت سبب آسیب به خودرو می شود، در این صورت باید از امداد خودرو بهره مند شوید. امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز به سرعت در محل حاضر خواهد شد. امداد رسانی سریع بخش مهمی از خدمات موجود در این مرکز می باشد. امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز با اولین تماس به شما خدمت رسانی خواهد کرد. گروه اعزامی در محل حاضر شده و عیب یابی خودرو را انجام می دهند.

عیب یابی امداد خودرو زنجان

این عیب یابی در سریع تر زمان ممکن انجام خواهد شد. تجهیزات در نظر گرفته شده  امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز حمل و خدمت رسانی به صاحبان خودرو را راحت تر نموده و  بیشتر افراد به دنبال خدمات کیفی هستند. امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز نیز همواره به این موضوع توجه می نماید.سرویس دهی در این مجموعه به جهت تکریم مشتریان انجام می شود. در واقع تکریم مشتریان از خدمات موجود در این امداد خودرو می باشد.خدمات و تجهیزات درجه 1

تماس با امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز تلفن تماس: 09121410821
تعمیر در محل یا حمل خودرو امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز همراه با مکانیک سیار برای تعمیر در محل به صورت شبانه روزی می باشد .
با امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز در هرزمان از شبانه ‌روز تماس بگیرید تا از خدمات خودرویی ، جرثقیل اتوبان تبریز زنجان یدکش اتوبان زنجان تبریز و خودروبر اتوبان بهره مند شوید.حمل خودرو اتوبان با خودرو سوار در اتوبان تبریز زنجان با تلفن : 09121410821 می باشد.

تلفن تماس: 09121410821 تعمیر در محل یا حمل خودرو امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز همراه با مکانیک سیار برای تعمیرات در محل به صورت شبانه روزی می باشد .

خدمات امداد خودرو شرکت ما در آزادراه زنجان تبریز

 • یدکش آزادراه زنجان تبریز
 • خودروبر آزادراه زنجان تبریز
 • مکانیکی سیار آزادراه زنجان تبریز
 • جرثقیل آزادراه زنجان تبریز
 • حمل خودرو آزادراه زنجان تبریز
 • خودرو سوار آزادراه زنجان تبریز
 • تعمیر در محل ماشین های ایران خودرو
 • تعمیر در محل ماشین های سایپا
 • تعمیر در محل ماشین های ایرانی و خارجی
 • امداد شبانه روزی آزادراه تبریز زنجان
 • تعویض روغن آزادراه زنجان تبریز
 • پنچرگیری آزادراه زنجان تبریز
 • شماره تماس امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز
 • یدکش شبانه روزی آزادراه زنجان تبریز
 • جرثقیل آزادراه زنجان تبریز
 • مکانیکی سیار آزادراه زنجان تبریز
 • امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز

چرا امداد خودرو؟

با توجه به استفاده روز افزون از خودرو به ویژه خودروهایی دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استاندارهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور،ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان،یک الزام ضروری و قطعی می باشد.

چرا امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز؟

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز بطور شبانه روزی  باتیم حرفه ای و کار آموزده با سابقه ی طولانی در امداد خودرو آماده امداد رسانی به شهروندان زنجانی و مسافرین عزیز می باشد. گروه امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز مجهز به لوازم یدکی از قبیل باطری و …به صورت سیار در کل زنجان و اتوبان زنجان تبریز آماده ی خدمت می باشد.،انتقال خودرو های صفر کیلومتر و کار کرده از کل زنجان به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف انجام می شود با خودرو سوار کفی متحرک.خدمات و تجهیزات درجه 1

تجهیزات گروه امدادی زنجان

این گروه مجهز به خودرو بر کفی، یدک کش کفی، خودرو سوار بر مکانیزه، خودرو بر چرخ،گیر خودرو بر کفی کشخورده های سواری،امدادرسانی جاده ای،ارسال مکانیک سیار چرثقیل،خودرو بر حمل،خودرو بر بار سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها ،تعویض لاستیک باطری به باطری، تعویض تسمه تنظیم موتور،تعویض لنت،تعویض تسمه تایم می باشد.

امداد خودرو فردین بهرامی

امدادخودرو فردین بهرامی با همکاری مکانیک مجرب آماده ارائه خدمات مکانیکی و تعمیر خودرو در محل می باشد. لذا خواهشمند است در صورت نیاز به امداد در مواقعی که خودرو قابلیت حرکت نداشته باشد و یا در صورت حرکت خسارت بیشتری به آن وارد شود و یا در جهت اطلاع از جزئیات هزینه ها و خدمات مشمول امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز در هر ساعت شبانه روز با شماره تماس مرکز امداد خودرو زنجان تماس حاصل فرموده و از خدمات امداد آن بهره مند گردید افتخار داریم با همکاری کادری مجرب در زمینه ی تعمیر خودرو در محل و صافکاری و نقاشی و جلو بندی به صورت شبانه روزی ارائه خدمت کنیم.

آدرس پایگاه:کیلومتر41 اتوبان زنجان-تبریز لاین جنوبی از سمت تبریز به سمت زنجان41 کیلومتر مانده به زنجان)داخل مجتمع خدمات رفاهی رونیکام مکانیکی و امداد خودرو فردین بهرامی تلفن همراه : 09121410821  و شماره دفتر : 02433724418

بالا رفتن آمپر خودرو

یکی از رایج ترین مواردی که در تابستان باعث نقص فنی خودرو می‌شود بالا رفتن آمپر دمای خودرو و در نتیجه روشن شدن چراغ استپ قرمز رنگ است در این شرایط خودرو متوقف نمی‌شود ولی ادامه مسیر با این اوضاع باعث مشکلات جدی تر در موتور میشود و به اصطلاح میگویند موتور خودرو سرسیلندر سوزانده است که میتوانید از امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز کمک بگیرید .

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز
امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

عواملی که باعث بالا رفتن آمپر دما می شوند

از جمله این عوامل می توان به خرابی ترموستات خودرو اشاره کرد اگر ترموستات ما خراب باشد به موقع مسیر آب از موتور به رادیاتور را باز نخواهد کرد فلذا
آب داغ موتور در مسیر  سیستم خنک کننده (رادیاتور )وارد نشده و خنک نمی شود.

عامل دوم می‌تواند از کار افتادن فن های خنک کننده باشد

و علت آن را می توان در خرابی رله های کنترل کننده فن ها یا در برخی خودروها قسمت دستور دهنده به فن ها که ای سی یو یا یونید فن هستند پیدا کرد. اگر خودتان دست به آچار هستید و در ماشینتان رله زاپاس دارید می توانید  با تست کردن هر کدام ازین رله ها مورد خراب را یافته و آن را تعویض کنید. محل قرار گیری این رله ها معمولا در اطراف سینی فن و نزدیک فن ها است.

در غیر این صورت با امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز تماس بگیرید و همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به خدمت شما بیایند. اگر مشکل یکی از موارد گفته شده در بالا باشد میتواند در محل حل شده و به مسیر خود ادامه دهید. ولی اگر خودروی شما سرسیلندر سوزانده باشد باید یدک شده و برای انجام تعمیرات به تعمیرگاه برود.در صورت کار نکردن ماشین میتوانیدبا  امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز تماس بگیرید 09121410821

سوختن واشر سرسیلندر

عامل سومی که باعث بالا رفتن دمای آمپر میشود خرابی قبلی در واشر سرسیلندر است اگر واشر سرسیلندر خودروی شما قبلا سوخته باشد خودش عامل بالا رفتن دمای آمپر میشود چرا که در این صورت به مرور آب رادیاتور کاهش می یابد و موتور داغ میکن و آمپر بالا میروددر برخی موارد هم به دلیل وجود نشتی در مسیرهای سیستم خنک کننده آب رادیاتور در طول رانندگی کم شده و باعث بالا رفتن آمپر میشود.امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

عیب یابی مربوط  به روشن شدن چراغ های خطر

به گفته امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز عیب یابی مربوط به به روشن شدن چراغ های خطر در انواع پژو ، سمند، تندر ۹۰ (ال۹۰) و پراید به صورت زیر است:در پژو (همه مدل ها) سمند، پارس، تندر و پراید، در هنگام باز کردن سوئیچ، چراخ چک روشن نمی شود.

متداول ترین علت بروز آن:

 • اگر موتور روشن شود: چراغ چک پشت آمپر سوخته است، و یا سیمکشی بین ECU , چراغ چک قطع شده است.
 • اگر موتور روشن نمی شود: ارتباط بین ECU و موتور قطع است.
 • سیم کشی تغذیه کننده برق ECU قطع شده است (یا فیوز آن سوخته و یا اتصال قطع شده است).
 • در پژو ۲۰۶ در سر بالایی ها یا پیچ های تند، چراغ ترمز دستی، یا استپ آمپر روشن و بلافاصله خاموش می شود.
 • سطح روغن ترمز پایین آمده و لنت ها در حال اتمام هستند.
 • در خودرو های نسل جدید، با مصرف لنت و لاغر شدن ضخامت آن، سطح روغن ترمز پایین می رود، با پایین رفتن سطح روغن ترمز از حد معین، سنسوری در محفظه روغن فعال می شود و به راننده هشدار می دهد که لنتها در حال اتمام هستند.

روشن شدن ناگهانی چراغ آمپر آب در پژو 206

در پژو ۲۰۶، در دمای ۹۷ درجه، ناگهان چراغ آمپر آب روشن شده و عقربه دمای آب بسرعت تا محدوده قرمز حرکت می کند، همزمان دور تند فن نیز بکار می افتد. ولی بعد از چند ثانیه همه چیز به حالت عادی باز می گردد.

متداول ترین علل بروز آن:

علت خراب شدن رله دور آرام فن، و یا مقاومت فن رادیاتور است. که باید توسط تعمیرکار تست شود.
دمای موتور عامل بسیار مهمی در خودرو های نسل جدید است و در صورت بی توجهی به آن، صدمات سنگینی به موتور وارد می شود.
در پژو ۴۰۵، سمند، و پارس، همزمان با رسیدن آمپر آب به درجه وسط، چراغ آمپر آب و استپ روشن می شود و بدون آنکه دمای آب از حد معمول بالاتر رود، بعد از مدت کوتاهی خاموش می شود. این اتفاق هر چند دقیقه، تکرار می شود.امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز
متداول ترین دلیل آن: به احتمال زیاد یکی از دو فن خنک کننده رادیاتور روشن نمی شود.

عیوب رایج در خودروی پراید و 206

در خودرو پراید، با روشن شدن فن رادیاتور، چراغ چک نیز روشن می شود، و با خاموش شدن فن، چراغ چک نیز خاموش می شود.
متداول ترین دلیل آن: علت، عمل نکردن دور آرام فن رادیاتور است که اغلب به دلیل خراب شدن مقاومت فن اتفاق می افتد.
در برخی موارد نیز ECU موتور و یا رله های فن ایراد دارند.
در پژو ۲۰۶، در دور موتور پایین، چراغ اخطار فشار روغن روشن می شود و استپ چشمک می زند و با بالا رفتن دور موتور، چراغ نیز خاموش می شود. با رها کردن پدال گاز و پایین آمدن دور موتور، مجددا چراغ اخطار روشن می شود.

متداول ترین دلیل روشن شدن چراغ اخطار فشار روغن

 1. معمولا این اتفاق بدلیل نامرغوب بودن فیلتر روغن، و یا دیر عوض کردن آن بوجود می آید.
 2. ضعیف شدن پمپ روغن یا اویل پمپ.
 3. گرفتگی مسیرهای عبور روغن موتور.
 4. یاتاقان ها از بین رفته
 5. میل لنگ خراب هست
 6. کیفیت روغن پایین هست
 7. سیم کشی مورد دارد
 8. از فیلتر روغن ۶ سوراخ استفاده کنید
 9. روغن بخاطر نفوذ آب یا بنزین رقیق شده هست
 10. حلالی میل لنگ که خلاصی میل لنگ را می گیرد از بین رفته و باعث خرابی میل لنگ شده است

چراغ چک یا چراغ استپ به صورت ثابت روشن می شود

متداول ترین دلایل بروز آن:

اگر کارکرد موتور تغییری نکرده باشد، احتمالا یکی از سنسورهای کمکی یا اطلاع رسانی کار نمی کند و یا اطلاعات درستی را ارسال نمی کند. در این حالت ایراد با دستگاه دیاگ قابل تشخیص است و راننده می تواند تا نزدیک ترین تعمیرگاه رانندگی کند.
اگر موتور بدرستی کار نمی کند و صداهای غیرمعمول شنیده می شود، بهتر است سریعا خودرو را خاموش کنید.

چراغ چک یا چراغ استپ  به صورت چشمک زن روشن و خاموش می شود.

متداول ترین دلایل بروز آن:

این ایراد مربوط به یکی از قطعات حیاتی موتور است و در این حالت، موتور با لرزش کار کرده و یک یا چند سیلندر از مدار خارج می شوند. عمدتا علت این وضعیت، انژکتورها، کوئل، سیستم برق رسانی و جرقه زنی است. در این حالت، بهتر است خودرو را خاموش کرده و به تعمیرگاه منتقل کرد.در هر لحظه از شبانه روز که در جاده گیر افتادید میتوانید با گرفتن شماه امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز به آنها اطلاع داده و مشکل خود را حل کنید.

امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز
امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

روشن شدن چراغ ABS و Airbag.

متداول ترین دلایل بروز آن:

در صورت روشن شدن این چراغها، عیب یابی توسط دستگاه دیاگ میسر است و به احتمال زیاد سیستم مربوطه (ABS، یا Airbag) عمل نخواهد کرد. مثلا در صورت تصادف، کیسه های هوا عمل نمی کنند.امداد خودرو اتوبان زنجان تبریز

روشن شدن چراغ باتری، چراغ اخطار دینام.

متداول ترین دلایل بروز آن:
اگر این چراغها پس از روشن شدن موتور، همچنان روشن بمانند، یعنی شارژ باتری توسط دینام بدرستی انجام نمی شود. علت این وضعیت می تواند پاره شدن تسمه دینام، خرابی دینام و یا قطع شدن اتصالات مربوطه باشد.در صورتیکه باتری خودرو توسط دینام شارژ نشود، در روز (که چراغهای ماشین خاموش است) حدودا یک ساعت می توانید به رانندگی ادامه دهید و بعد از آن موتور خاموش خواهد شد.

این زمان در شب که چراغهای خودرو روشن است، به مراتب کمتر خواهد بود.امداد خودرو اتوبان زنجان تبریزدر چنین شرایطی بهتر است از وسایل الکتریکی غیر ضروری مثل: فندک، رادیو ضبط، کولر و بخاری استفاده نکنید، که بتوانید تا نزدیک ترین باتری سازی رانندگی کنید.

یک پیشنهاد ویژه امداد خودرو زنجان

در هر نقطه از شهر زنجان شهر قزوین جاده های زنجان جاده های قزوین شما می توانید با یک تماس فوری به امدادگران زنجان قزوین زنجان یا قزوین اطلاع بدید و با صرفه جویی در وقت و تعمیر بهتر و ارزانتر کار خودتون جلو ببرید مطمئن باشید که امداد خودرو زنجان فردین بهرامی یکی از بهترین امداد خودرو های شهر زنجان اطراف زنجان وجاذه های زنجان قزوین  شما خیلی راحت میتونید اعتماد کنید و خودرو خود را به بهترین نحو تعمیر و راه اندازی کنیدبا اطلاع دادن به تیم مجرب و کار درست آقای فردین بهرامی خیلی سریع و راحت با گرفتن شماره 09121410821 می توانید آن ها را مطلع و مشکل خودتون رو حل کنید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *