تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 امداد خودرو زنجان تبریز

امداد خودرو زنجان تبریز

امداد خودرو زنجان تبریز

امداد خودرو زنجان تبریز آماده خدمت رسانی به صورت سیار به هم وطنان عزیز می باشد. امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز خدمات امداد رسانی به خودروهای خراب شده در مسیر زنجان – تبریز به صورت شبانه روزی در تمامی ساعات و نیزحتی در روز های تعطیل سال صورت میگیرد.

امداد خودرو زنجان تبریز

امداد خودرو زنجان به همراه بیمه خودرو در خدمت شما می باشد.هر زمان که با امداد خودرو زنجان تبریز تماس بگیرید کادر امدادگر ما در سریع ترین زمان به محل حادثه میرسند.امداد خودرو زنجان تبریز تجربه یک خدمت رسانی با کیفیت بالا ، برای جا به جایی خودروهای شما هم میهنان گرامی است.و ما همواره سعی داریم بدون هیچ مشکل و آسیبی ، خودرو های شما را سریع و با امنیت حمل کنیم.تنها هدف این کادر حرفه ای سلامتی و امنیت خودرو های شما هم وطنان عزیز می باشد.

امداد خودرو زنجان - تبریز
امداد خودرو زنجان تبریز

امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز

امداد خودرو زنجان فردین بهرامی با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودروبر در زنجان و همچنین امداد خودرو آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.خودروبر زنجان فردین بهرامی در شهر زنجان شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد.

در هر تمامی ساعات شبانه روز امداد خودرو زنجان تبریز در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات حمل ماشین و خودرو سوار در سطح استان آذربایجان شرقی، زنجان و کلیه شهرستان های استان.

خدمات امداد خودرو زنجان فردین بهرامی

 • حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با امداد خودرو زنجان تبریز
 • خدمات ویژه BMW تحت نظارت پرشیا خودرو در امداد خودرو بهرامی
 • تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیبه نقلیه شما به صورت شبانه روزی.
 • سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط امداد خودرو زنجان
 • تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل توسط امداد گرامداد خودرو زنجان تبریز

بهترین امداد خودرو در زنجان – تبریز

استان زنجان یکی از استانهای پر تردد در شمال غرب کشورمان می باشد . از همین رو صحبت کردن در مورد امداد خودرو و امداد خودرو در زنجان می تواند بحث مناسبی برای صحبت کردن باشد .این استان از شمال با استان اردبیل همسایه می باشد ، جاده سرچم که یکی از جاده های مواصلاتی بین استان اردبیل و استان زنجان می باشد.بهترین و کار آمد ترین خدمات امداد خودر در زنجان امداد خودرو فردین بهرامی است در هر ساعت با شماره  09121410821 تماس بگیرید تا هر چه سریعتر برای رفع مشکل شما اقدام کنند.

خدمات امداد خودرو زنجان چیست؟

 • ارائه خدمات در محل
 • حمل خودرو با نیسان و خودرو سوار کفی
 • صدور کارت اشتراک
 • مجهز به مکانیکی و لوازم یدکی
 • باتری سازی و … به صورت شبانه روزی

امداد خودرو چیست و کارآیی آن چگونه است؟

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم .امداد خودرو زنجان تبریز

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو زنجان یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر زنجان است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

خودروبر در زنجان

از امکانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است که صد در صد آن را در اختیار افراد کار آزموده و کار بلد و معتبر قرار دهیم . خودروبر زنجان گروهی حرفه ای و کادری مجرب متخصص در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر می باشد که با بیش از سالها فعالیت در زمینه خودروبری در کشور هم اکنون در خدمت همشهریان عزیز زنجانی در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه هستیم .

امداد خودرو زنجان - تبریز
امداد خودرو زنجان تبریز

خدمات خودروبر عبارتند از :

 • حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • حمل خودروهای مسابقه .
 • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه .
 • حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • ما با استفاده از کادر مجرب و ماشین های پیشرفته آماده ارایه خدمات برای شما هشمهریان عزیز هستیم .
 • شماره تماس امداد خودرو بهرامی 09121410821

امداد خودرو زنجان یک همراه مطمئن در تمام جاده های زنجان

اکثر ما لحظه ای که خودرو به دلیل نقص فنی با مشکل مواجه می شود را تجربه کرده ایم سوانح رانندگی و خرابی و ایراد فنی خودرو مانند پنچری و اتمام بنزین ممکن است در هر نقطه و در هر زمانی رخ دهد؛ ممکن است مادری باشید که با فرزند خود در سطح شهر تردد می کنید و ناگهان با نقص فنی خودرو مواجه شوید و یا راننده ای باشید که تخصص و یا ابزار لازم جهت رفع ایراد خودرو را نداشته باشید و دیده ایم که در این مواقع خودروهای امدادی زیادی به بهانه کمک و رفع اشکال برای کمک رسانی ظاهر می شوند که این معضل در شهرها و به خصوص اتوبان ها بسیار زیاد مشاهده می شود.

امداد خودرو زنجان در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی است

انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهرزنجان بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.

امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد ب هموطنان عزیز در زنجان مفتخراست ک به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود و به اعتماد شما خوبان ب امدادخودرو زنجان پاسخ در شان زنجانی های عزیز بدهد.اعتماد شما بزرگترین سرمایه امداد خودرو زنجان است.

امداد خودرو، خودرو بر چیست و چه مواقعی به آن نیاز داریم:

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امداد خودرو زنجان تبریز تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو زنجان در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

بهترین شرکت امداد خودرو زنجان چه ویژگی هایی دارد ؟

 • بهترین خودروبر باید در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما برساند .
 • دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما باشد.
 • دارای بیمه خودرو باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 • از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده بکند.
 • در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.
 • مجهز به جدید ترین خودرو ها ی حمل خودرو باشد.
 • خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد باشد.
 • امداد خودرو زنجان, حمل خودرو زنجان, خودروبر زنجان09121410821

خدمات حمل خودرویی زنجان:

این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها و نعمیر در شرایطی که خودرو به دلیل نفص فنی و خرابی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.امداد خودرو زنجان تبریز

شماره های تماس با امداد خودرو زنجان تبریز

امداد خودرو زنجان 09121410821
خودروبر زنجان 09121410821
یدک کش زنجان 09121410821
حمل خودرو زنجان 09121410821
خدمات امداد خودرو زنجان09121410821

خدمات رسانی امداد خودرو زنجان تبریز

 1. اعزام امدادگر:به صورت شبانه روزی درسراسر زنجان
 2. حمل خودروی: دارای نقص فنی در شهر با خودرو سوار و یدک کش
 3. حمل خودروی: دارای نقص فنی در جاده با خودرو سوار و یدک کش
 4. تعویض تسمه ها:تعویض تسمه های دینام – کولر – هیدرولیک – تایم
 5. تعویض لاستیک:تعویض لاستیک پنچر با پنچر زاپاس
 6. سو خت رسانی:در صورت توقف خودرو به دلیل اتمام بنزین در سطح شهر و جاده ها اقدام به سوخت رسانی می گردد.
 7. نگهداری از خودرو:انتقال و نگهداری خودروهای معیوب به نمایندگی ها و پارکینگ های طرف قرارداد به صورت شبانه روزی
 8. مشاوره تلفنی :ارائه خدمات کارشناسی فنی خودرو از طریق تماس با شماره 09121410821

خودروبر زنجان تبریز

تیم با تجربه خودروبر زنجان توجه به حمل و نقل و جابجایی روزانه خودرو و ماشین ها، شروع به خدمت رسانی برای متقاضیان گرامی برای انجام هرگونه جابجایی و حمل انواع خودرو، انواع ماشین آلات صنعتی و قطعات صنعتی بصورت تک و چند تایی کرده است. امداد خودرو زنجان تبریز به مشتریان گرامی با مشاوره رایگان در حوزه حمل و نقل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم در زنجان و تمامی مناطق استان زنجان هستیم.

توصیه های ایمنی امداد خودرو زنجان

 • هرگز در حالتی که موتور گرم و یا روشن است درب رادیاتور خودرو را بـاز ننمائیـد زیـرا در ایـن حالـت سیسـتم خنک کننده موتور نیاز به هواگیری پیدا می کند.امداد خودرو زنجان تبریز
 • پس از بازو بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمائید.
 • هیچ گاه خودروئی که جوش آورده است یکباره خاموش ننمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیررا داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است دربها قفل شود
 • هرگز خودرورا در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • درهرفرصتی تلفن همراه خود را شارژ نمائید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با نیروهای امدادی تماس بگیرید.09121410821
 • همیشه از وجود زاپاس، آچا رچرخ، جک، مثلث خطر، جعبه کمک های اولیه و کپسول آتش نشـانی در داخـل خودرو اطمینان حاصل نمائید.
 • از رانندگی با خودروئی که صدای غیرعادی شنیده می شود جددا خودداری نمائید.
 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه وبیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.

  امداد خودرو زنجان - تبریز
  امداد خودرو زنجان تبریز

مشخصه یک حمل خودرو خوب چیست ؟

یک امداد خودرو خوب باید دارای خودروهای جدید و امکانات حمل خودرو داشته باشد، همچنین از متخصصان خوب نیز بهره بگیرد که بتوانند در سریع ترین زمان مشکل شما را برطرف سازدو شما بتوانید از سفر خود لذت ببرید.که این امکانات در شرکت امداد خودرو زنجان تبریز وجود دارد.

مزایای استفاده از خودرو بر

شاید تصور کنید که رها کردن خودرو و به اولین تعمیرگاه به صورت حضوری مراجعه کردن می تواند جوابگوی نیاز شما باشد و نیازی به استفاده از خدمات امداد خودرو نداشته باشید. این در حالی است که این کار به خصوص در بزرگراه ها بر خلاف قانون بوده و می تواند باعث بروز حادثه یا سوء استفاده دیگران باشد. بهتر آن است که با کارشناسان امداد خودرو زنجان تبریز تماس بگیرید.

امداد رسانی خدمات امداد خودرو زنجان تبریز

این امر حتی برای خرابی های ظاهری خودرو و یا تصادف نیز مناسب بوده و می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در صورتی که سوالی داشته باشید پیشنهاد می شود که با کارشناسان سایت اینترنتی امداد خودرو زنجان تبریز تماس برقرار کرده و سوالات خود را در زمینه استفاده از این خدمات بپرسید.

به طور کلی می توان گفت که امداد خودرو زنجان تبریز یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی است که برای تعمیر و رفع عیب خودرو امروزه در دسترس شماست و می توانید از این روش برای دسترسی به بهترین خدمات استفاده کنید. همچنین استفاده از این خدمات به طور کلی می تواند در مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های تعمیرات تاثیرگذار باشد.

امداد خودرو در زنجان و تبریز

امداد خودرو در زنجان خدماتی همچون حمل و جابجایی خودروهای سواری ، ماشین های سنگین و نیمه سنگین را ارائه می کند. استفاده از پیشترفته ترین امدادخودروهای موجود در سطح و کلاس جهانی برای استفاده راحت و آسوده تر شما.ارائه بالاترین کیفیت خدمات همراه با نازل ترین قیمت بهترین امداد خودرو زنجان در حال حاضر | همین الان با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به کار شما رسیدگی کنندامداد خودرو زنجان تبریز

جرثقیل فردین بهرامی

در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر استان و حومه بصورت شبانه روزیهرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده‌‌‌های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.امداد خودرو زنجان تبریز

امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد به هموطنان عزیز در استان مفتخر است ک به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود و به اعتماد شما خوبان شرکت جرثقیل فردین بهرامی‌پاسخ در شان هم استانی‌‌‌های عزیز بدهد

کفی خودرو بر در زنجان

از آن جایی که حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. کفی خودرو بر در زنجان یکی از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. کفی خودرو بر در زنجان شامل کفی خودرو بر در زنجان، خودروی شما دچار هر گونه مشکل و خطایی شد فقط کافی است تا با شماره 09121410821 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناسان متخصص و با تجربه ما توضیح دهید. کفی خودرو بر در زنجان انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و در تعمیر و یا در صورت نیاز به مراکز تخصصی ما انتقال می دهد.

هزینه حمل کفی خودرو بر در زنجان

پیداکردن یک کفی خودرو بر در زنجان قابل اطمینان و با تجربه که بتواند اتومبیل را بدون آسیب به مقصد برساند و هزینه‌ی زیادی را نیز مطالبه نکند اندکی دشوار است. یک یدک کش خودروی حرفه‌ای قبل از این که خودروی شما را حمل کند اگر به تعمیر ماشین اشراف کامل داشته باشد ابتدا اقدام به عیب یابی کرده تا شاید با برطرف کردن ایراد در محل دیگر احتیاجی به حمل ماشین به تعمیرگاه نباشد.امداد خودرو زنجان تبریز

قیمت جرثقیل نیسان در زنجان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آن اشاره کرده‌ایم:

 1. هزینه حمل خودرو بر اساس نوع اتومبیل: بکسل ماشین سواری، یدک کش ماشین سنگین
 2. مدل ماشین حمل شونده
 3. مسافتی که خودروبر برای حمل خودرو طی می‌کند.
 4. برای حمل خودرو کافی است تا با شماره 09121410821 تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما برسانند.

  امداد خودرو زنجان - تبریز
  امداد خودرو زنجان تبریز

خدمات کفی خودرو بر در زنجان و تبریز

 • جرثقیل حمل خودرو صفر و کلاسیک
 • یدک کش آنلاین در کفی خودرو بر در زنجان
 • امداد خودرو شبانه روزی کفی خودرو بر در زنجان
 • خودروبر کفی‌دار
 • کامیونت حمل خودرو
 • خودروبر سیار
 • یدک کش خودرو با ماشین زنجیردار
 • نیسان جرثقیل ماشین‌های تصادفی، مسابقه‌ای، صفر کیلومتر
 • حمل خودروهای خارجی و داخلی
 • جا به جایی و حمل خودرو درون شهری
 • حمل ماشن‌های حامل بار
 • جرثقیل ماشین‌بر خودروهای سنگین

شماره امداد خودرو

مهم است که برای پیش بینی اتفاقات مختلف خودرویی از قبل شماره یک امداد خودرو خوب را همیشه همراه داشته باشیم . اینکه بدانیم کدام امداد خودرو از نظر فنی و تجهیزات خوب هست روش های مختلفی را می طلبد  مثلا  :
می توان از طریق دوستان و آشنایان به این که بهتر است شماره امداد خودرو ویژه ای را همراه داشته باشیم
می توان از طریق کسانی که دچار مشکل خودرو شده اند و با کمک یک امداد خودرو خوب و منصف مشکل اتومبیل خود را حل کرده اند بدست آورد
می توان از طریق جستجوی اینترنتی به یک امداد خودرو خوب و مجهز دسترسی پیدا کرد.09121410821

4 دیدگاه

 • از امداد خودرو زنجان ممنونم تو مسیر زنجان تبریز به دادم رسیدند

 • ممنونم از تون توبرف زمستونی گیر افتاده بودیم به دادمون رسیدید

 • ارزونتر از همه جابهتر از همه جا حرفه ای تر از همه جا منکه مشتریتون شدم

 • ممنون از مطالب خوب و به درد بخورتون

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *