تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 خودروبر زنجان

خودروبر زنجان

خودروبر زنجان

خودروبر زنجان از معدود موسسات و شرکت های فوق العاده معتبر در استان است که حتی در کور ترین نقاط استان نیز ، به کمک هم استانی های عزیز ، در کمترین زمان می شتابد . بیشتر رانندگان هم استانی ، تا به حال تجربه ی این را داشته اند که در سفر های برون شهری و حتی درون شهری ، با معضلات اساسی و خرابی اتومبیل شان ، مواجه شده باشند .

خودروبر زنجان

در این مواقع یا خودرو حتما می بایست به تعمیرگاه معتبری برای تعمیرات انتقال یابد ، و حتی اگر راننده در امور فنی ماهر باشد و خود بتواند عیب و نقص ماشین را رفع نماید ، نبود وسایل جهت تعمیر اتومبیل، سبب می شود تا از خودروبر ها استفاده نمایند.

خودروبر زنجان
خودروبر زنجان

حمل ایمن خودرو های لوکس

وسیله ای که نسبت به یدک کش ها دارای تجهیزات پیشرفته تر و وظیفه حمل خودرو را دارد، خودرو بر یکی از مطمئن ترین تجهیزات مکانیزه بوده که علاوه بر حمل و انتقال وسیله نقلیه شما به مقصد، از وارد آمدن هرگونه آسیب احتمالی در حین بار و جابجایی به اتومبیل، جلوگیری می کند.

نیسان چرخ گیر و نیسان جرثقیل

جهت جابجایی آسوده و خیال راحت خودروی خود از این چرخگیر ها با جک هار قدرتمند و امنیت بالا و استاندارد های استفاده شده روز که کمترین آسیب را به بدنه خودرو های در حال حمل می رسانند استفاده نمائید.

توضیحات امداد خودرو و خودرو بر زنجان

حمل انواع خودروهای معیوب و تصادفی به تمام نقاط کشور با قیمت مناسب
جابه جایی خودروهای صفر و شاسی بلند و خرابی و تصادفی به صورت تکی و تعداد در داخل شهر و برون شهر
به همراه بیمه تا سقف ۲ میلیارد تومان با ما سریع و آسوده خاطر خودروهای خود را جا به جا کنید

خدمات در محل

همانطور که می دانید حمل و نقل وسائل نقلیه یکی از پرکاربرد ترین خدمات در حوزه باربری و حمل بار است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؛ لذا ما در مجموعه خودرو بر ایران برآن آمدیم تا با بهره گیری از ناوگان مجهز و استاندارد و با بهره مندی از نیروی مجرب و متعهد در کنار تخصص ، کلیه خدمات حمل وسائل نقلیه شما را به نحو احسن به انجام رسانیم.

خودرو بر زنجان به تهران

خودرو بر زنجان کلیه خدمات تخصصی حمل ماشین را هم به صورت درون شهری و هم به صورت برون شهری با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می نماید.

انواع وسائل نقلیه قابل حمل :

 • وسائل نقلیه صفر کیلومتر
 • وسائل نقلیه کلاسیک
 • وسائل نقلیه مزایده ای
 • وسائل نقلیه معیوب و تصادفی
 • کلیه تجهیزات و ماشین آلاتی که امکان حمل آن با کفی خودروبر باشد.
 • خودروبرزنجان به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوئی به شما عزیزان است.

لطفا در ثبت سفارش و استفاده از خدمات خودروبر و علی الخصوص خودروبر زنجان به تهران

به موارد ذیل توجه فرمائید:

 1. وسائل نقلیه جهت حمل ماشین ، مجهز و استاندارد و دارای کارت هوشمند باشد.
 2. راننده دارای کارت سلامت باشد.
 3. کلیه فرآیند توسط شرکت معتبر صورت پذیرد تا از هرگونه مشکل احتمالی پیشگیری گردد.
 4. در سرویس خودروبر زنجان به شهرستان ؛ خودروی شما متناسب با ارزش بیمه و بارنامه دولتی گردد.
 5. کرایه پیش از اعزام خودرو معین شود تا از بروز هرگونه اختلاف پیشگیری نماید.

بهترین راه برای برطرف کردن مشکل خودرو

در برخی شرایط زمانی که با ماشینمان در حال حرکت به جایی هستیم، ماشینمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو در نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند و مشکلات را برطرف کنند.

توصیه های ایمنی امداد خودروبر زنجان

 • هرگز در حالتی که موتور گرم و یا روشن است درب رادیاتور خودرو را بـاز ننمائیـد زیـرا در ایـن حالـت سیسـتم خنک کننده موتور نیاز به هواگیری پیدا می کند.
 • پس از بازو بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمائید.
 • هیچ گاه خودروئی که جوش آورده است یکباره خاموش ننمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیررا داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است دربها قفل شود
 • هرگز خودرورا در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • درهرفرصتی تلفن همراه خود را شارژ نمائید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با نیروهای امدادی تماس بگیرید.
 • همیشه از وجود زاپاس، آچا رچرخ، جک، مثلث خطر، جعبه کمک های اولیه و کپسول آتش نشـانی در داخـل خودرو اطمینان حاصل نمائید.
 • از رانندگی با خودروئی که صدای غیرعادی شنیده می شود جددا خودداری نمائید.
 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه وبیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.

مشخصه یک حمل خودرو خوب چیست ؟

یک امداد خودرو خوب باید دارای خودروهای جدید و امکانات حمل خودرو داشته باشد، همچنین از متخصصان خوب نیز بهره بگیرد که بتوانند در سریع ترین زمان مشکل شما را برطرف سازدو شما بتوانید از سفر خود لذت ببرید.

مزایای استفاده از خودرو بر زنجان

شاید تصور کنید که رها کردن خودرو و به اولین تعمیرگاه به صورت حضوری مراجعه کردن می تواند جوابگوی نیاز شما باشد و نیازی به استفاده از خدمات امداد خودرو نداشته باشید. این در حالی است که این کار به خصوص در بزرگراه ها بر خلاف قانون بوده و می تواند باعث بروز حادثه یا سوء استفاده دیگران باشد. بهتر آن است که با کارشناسان امداد خودرو تماس بگیرید.

خودروبر در ابهر

خودروبر در ابهر از آن جایی که حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. خودروبر در ابهر یکی از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودرو به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. خدمات خودروبر در ابهر شامل خودروبر در ابهر، خودروی شما دچار هر گونه مشکل و خطایی شد فقط کافی است تا با شماره 09121410821 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناسان متخصص و با تجربه ما توضیح دهید. خودروبر در ابهر انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به سایر نقاط در شهر ابهر جا به جا می‌کند.

خودرو بر آببر

خودرو بر آببر با آگاهی از اینکه حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد تمامی سعی خود را می کند تا در این مجموعه شما بدون هیچ گونه نگرانی اقدام به حمل خودروی خود نمایید  خودرو بر آببر یکی از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. خدمات خودرو بر آببر شامل خودرو بر آببر و خودروبر شهرستان‌های نزدیک به دو صورت خودربر تکی و خودروبر تریلی قابل ارائه است.

از خدمات خودرو بر زنجان

 • خودرو بر کفی
 • یدک کش
 • کفی خودرو
 • خودرو بر کفی کش
 • امداد رسانی جادهای
 • امداد خودرو سیار جاده ای
 • مکانیک سیار جاده ای
 • حمل خودرو
 • جرثقیل
 • خودرو بر چرخ گیر
 • لوازم یدکی

در کوتاه ترین زمان آماده ی خدمات رسانی هستیم.

انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر زنجان بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.

خودروبر زنجان
خودروبر زنجان

خودروبر زنجان خدماتی

همچون حمل و جابجایی خودروهای سواری ، ماشین های سنگین و نیمه سنگین را ارائه می کند. استفاده از پیشترفته ترین خودروبر موجود در سطح و کلاس جهانی برای استفاده راحت و آسوده تر شما.خودروبر زنجان  خدماتی همچون حمل و جابجایی خودروهای سواری ، ماشین های سنگین و نیمه سنگین را ارائه می کند. استفاده از پیشترفته ترین امدادخودروهای موجود در سطح و کلاس جهانی برای استفاده راحت و آسوده تر شما.

درباره خودروبر زنجان

خودروبر زنجان قدیمی ترین خودرو بر زنجان با کادری متخصص و خودروبر زنجان مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای بروز بوده آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در سراسر کشور بصورت شبانه روزی میباشد.

خودروبر یا خودروسوار چیست؟

خودرو بر یا خودرو سوار نوع جدیدی از وسایل حمل خودرو است که:توانایی تغییرات زاویه کفی حمل خودرو را بر اساس نیاز راننده و همچنین وضعیت جاده به صورت خودکار وبا بهره مندیاز جک‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی تغییر دهد.استفاده از خودروبر نوعی حمل نو پا خودرو به حساب می‌آید که نسبت به نمونه‌های جرثقیل بسیار ایمن‌ترمی باشد.خودروبران با در نظر گرفتن نیاز مالکان خودروها در ایران، اقدام به ارائه خدمات جا به جایی و حمل خودرو رای مشتریان محترم کرده است و شما می‌توانید با بهره‌گیری از این خدمات،خودرو خود را کاملاایمن و ضمانت شده از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر منتقل کنید.

خدمات خودرو بر

شما با یک تماس و دادن اطلاعات لازم به ما میتوانید خودرو بر مورد نیاز خود را با مشاوره رایگان توسط همکاران ما،در خواست نموده و آماده جابه جایی خودرو خود شوید.خودروبر زنجان  یا خودرو سوار دارای بیشترین ایمنی و البته سرعت بیشتری نسبت به روش های دیگر در عرصه  حمو میتواند خودرو شما را در کمترین زمان ممکن یه مقصدتان برساند.از خدمات خودرو بر می توانید در زمان فک پلاک خودرو ها، انتقال خودرو به تعمیرگاه، در هنگام مسافرت ها و حتی هنگام تحویل خودرو صفر خود تا درب منزل استفاده کنید.

خودروبر چیست و کاربردهای آن کدام است؟

به تجهیزات مکانیزه و مدرنی از یدک کش گفته می شود که وظیفه حمل خودروها را بر عهده دارد. اگرچه بسیاری از مردم آن را با عناوین دیگری همچون ماشین بر هم می شناسند. امروزه به دلیل توسعه و گسترش شبکه های جاده ای و استفاده روزافزون عموم مردم از خودروها، نیاز به تجهیزاتی که از قابلیت آسان حمل، جابه جایی و سوار کردن خودروها بر روی تریلر یا کامپوزیت برخوردار باشند را بیش از گذشته احساس می گردد.

یکی مطمئن ترین تجهیزات مکانیزه

یکی مطمئن ترین تجهیزات مکانیزه ای که می تواند به عنوان بهترین روش برای حمل و جابه­جایی خودروها معرفی شود که آسیب رساندن به آن ها را در حین انتقال و حمل به طرز قابل ملاحظه ای کاهش دهد تجهیزاتی به نام خودروبر می باشد.

از کجا بدانیم باید از چه خودروبری استفاده کنیم

گروه متخصص یدک کشی خودروبر زنجان حاوی ماشین های یدک کش سنگینبر دار و یدک کش های کامیونت می باشد. این شرکت با داشتن اقسام خودروبر زنجان سرویس دهی به مراجعین محترم بسیار خوب تر و راحت تر می‌شود. به خاطر فاصله میزان صدمه دیدن ماشین و میزان قیمت هر یک از khoodrobar ها به کار گرفته می شود. یدک کش سنگین بردار و یدک کش کامیونت اغلب برای مقاصدی که فاصله ی زیادی دارند به کار می‌ روند. از یدک کش های سنگین بردار اغلب برای ماشین هایی که صدمه دیده و نمی‌توانند حرکت کنند استفاده می شود. اگر تصمیم دارید ماشین خود را به تعمیرگاه ببرید یا از کمپانی تحویل بگیرید بهتر است از خودروبر استفاده کنید.

تفاوت کفی ها در خودرو بر

کفی‌های خودروبر زنجان معمولی و کفی‌های اتوماتیک چه فرقی باهم دارندامروزه اقسام گوناگون کفی خودروبر زنجان اتوماتیک سر کار آمده‌ اند که فرق ‌هایی با کفی یدک کش‌های معمولی دارند. که آن کفی ها را در سطح شهر در حال منتقل کردن ماشین هایی که صدمه دیده اند می بینید. فرق این دو خودروبر زنجان این است کفی‌ اتوماتیک می‌توانند زاویه کفی را به سرعت و اتوماتیک جابجا کند. کفی یدک کش های اتوماتیک با امنیت بالا و با سرعت بیشتری ماشین های صدمه دیده را منتقل می کند.خودروبر زنجان

خودرو برخدمات حمل ماشین به صورت کلی به دو بخش تقسیم می گردد:

درون شهری چیست؟

کلیه خدمات حمل ماشین در شهر های سراسر ایران علی الخصوص مراکز استان ها که با خودروبر کفی یا نیسان چرخگیر صورت می گیرد.

خودروبربرون شهری چیست؟

کلیه خدمات حمل خودرو از مبدا یکی از شهر ها به مقصد اعلام شده از سوی شما مشتری گرامی که به وسیله خودروبر کفی ، تریلی مخصوص حمل وسایل نقلیه ، نیسان چرخگیر صورت می پذیرد.

تعرفه مناسب خودروبر به چه چیزهایی وابسته است ؟

خودروبر زنجان  در مورد هزینه خودروبر در متنهای قبلی هم موارد آموزشی زیادی دارد. تعرفه ها و هزینه ها به موارد زیادی بر می گردد. مقدار زیادی از خودرو بر ها مشغول به کار هستند. یا به صورت شرکت و یا به صورت تکی مشغول فعالیت هستند. منظور از شرکت تعداد بالای خودرو بر در یک مجموعه است. که به صورت جامع دارای متخصصین و مکانیک های ماهر هستند.

خودروبر زنجان
خودروبر زنجان

هزینه خودرو بر به عوامل زیادی وابسته ست:

نوع و مدل خودروی شما ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای ماشین . و هم از لحاظ بیمه.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطق صعب العبور – زمان حمل و …).خودروبر زنجان
نوع خودروبر ی که برای حمل آن ماشین مناسب میباشد. به طور مثال میخواهد از کفی خودروبر استفاده کند یا خودرو بر چندتایی و یا جرثقیل و …. همچنین مبدا و مقصد. از چه جایی این خودرو باید بارگیری شود. و به کجا باید حمل شود. این مسیر آیا صعب است یا راحت. و… .

چه خدمات خودروبر انجام می دهد؟

خدمات خودروبر : این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها در شرایطی که خودرو به دلیل نفص فنی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.

اکیپ سیار در خدمات خودروبر چیست؟

اکیپ سیار در خدمات خودروبر زنجان  : افرادی که شما خوردهای امدادی هستند و به منظور دسترسی سریع تر مشترکین در سطح منطقه در حال گردش هستند تا در سریع ترین زمان ممکن دسترسی مشتریکن را ارائه خدمات خودرویی راحت تر کنند.

تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر چیست؟

تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر، افراد زیادی برای جابجایی و حمل خودروی خود از یدک کش و یا خودروبر استفاده میکنند که با توجه به میزان حساسیت فرد نسبت به خودروی خود از بین یدک کش و خودروبر یکی را انتخاب میکند. مهم ترین تفاوت یدک کش و خودروبر در نوع حمل خودرو بوسیله این خودرو ها میباشد.

تفاوت ایمنی و سرعت جرثقیل یدک کش با جرثقیل خودروبر مکانیزه چیست؟

خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد

به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد.

تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر زنجان

چرا استفاده از جرثقیل خودروبر مکانیزه ایمن تر است ؟

استفاده از خودرو بر مکانیزه بسیار ایمن تر از نمونه های قبلی میباشد و نوعی حمل و نقل مدرن اتومبیل بحساب می آید و قابلیت های آن از یک جرثقیل یدک کش خودرو معمولی بیشتر است. با استفاده از خودرو بر مکانیزه صاحبان خودرو های لوکس میتوانند با خیالی راحت اتومبیل خود را بصورت کاملا مطمئن و ضمانت شده است محلی به محل دیگر منتقل کند.خودروبر زنجان

تفاوت جرثقیل یدک کش با جرثقیل خودروبر مکانیزه چیست؟

نوع جدیدی از وسایل مربوط به حمل و نقل اتومبیل، جرثقیل یدک کش خودرو بر مکانیزه میباشد که تفاوتی با خودروبر های معمولی که اغلب در گوشه و کنار شهر دیده اید دارد و این تفاوت این است که خودروبر مکانیزه امکان زاویه کفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و هم چنین نیاز راننده بصورت اتوماتیک و با استفاده از جک های هیدرولیکی را دارد.این نوع خودروبر زنجان همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *