تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 خودروبر سرچم

خودروبر سرچم

خودروبر سرچم یکی از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات امدادی خودرو و حمل و نقل خودرو و ماشین آلات صنعتی به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته بدون تعطیلی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و خدمات خودروبری را به دو صورت خودروبر تکی و خدروبر تریلی انجام می‌دهد. کلیه خدمات حمل ونقل خودرو و مماشین آلات صنعتی را با بالاترین سطح کیفیت و نازل‌ترین قیمت از ما بخواهید.

در هرساعتی از شبانه روز در سرچم، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و نقص فنی شد فقط کافی است با شماره 09121410821 تماس بگیرید و مشکل خودروی خودرو را به کارشناسان متخصص و با تجربه‌ی ما توضیح دهید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

خودروبر سرچم همیشه و هر زمان و مکان در کنار شماست.

خودروبر سرچم - امداد خودرو سرچم

خدمات حمل خودرو سرچم

خودروبر سرچم به منظور خدمت رسانی به مردم سرچم در حال فعالیت می‌باشد و همواره سعی داشته است که با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی ، حمل خودروی همشهریان عزیز در سرچم را با مناسب‌ترین قیمت انجام دهد.

  • حمل انواع خودروهای وارداتی و صفر در سرچم
  • حمل انواع خودروهای کلاسیک و نمایشگاهی در سرچم
  • حمل انواع خودروهای لوکس و لاکچری در سرچم با رعایت اصول مربوطه
  • حمل انواع خودروهای معیوب و تصادفی به نمایندگی و تعمیرگاه‌ها در سرچم
  • حمل خودروهای مسابقه‌ای در سرچم
  • حمل سایر ماشین آلات صنعتی

 خدمات امداد خودرو سرچم

خدمات امداد خودرو سرچم به دو صورت ذیل انجام می‌گردد:

  1. درون شهری: کلیه خدمات امدادی و حمل خودروی در شهر زیبای سرچم انجام می‌گیرد.
  2. برون شهری: کلیه خدمات حمل خودرو خدمات امدادی در شهرهای اطراف سرچم انجام می‌گیرد.

در بعضی از شرایط خودروی ما که در حال حرکت به سوی مقصد در جاده است ناگهان دچار مشکل فنی می‌شود که عاجز از راه‌اندازی مجدد خودرویمان هستیم در این شرایط تکلیف چیست؟  در این شرایط برای برطرف کردن مشکل خودروی خود با امداد خودروی سرچم به شماره 09121410821 تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به محل برسانند و خدمات امدادی تعمیر در محل را انجام دهند و در غیر این صورت خودروی شما را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه به شما حمل کنند.

انواع خودروبر و کاربرد آن‌ها

خودروبرها بر اساس شکل ظاهری و نحوه عملکرد و کاربردی که دارند به دو گروه تقسیم می‌شوند.

خودروبر تکی:  به کامیونت‌هایی گفته می‌شود که جهت حمل و نقل بین شهری استفاده می‌شوند و از آن‌ها جهت حمل یک خودرو استفاده می‌کنند.

خودروبر تریلی: به کامیون و خاورهایی گفته می‌شود که اندازه بزرگ‌تری دارند و در حمل و نقل‌های بین شهر(جاده‌ای)کاربرد دارند و در دو مدل ظرفیت 6 تایی و 8 تایی وجود دارند.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *