خودروبر سلطانیه

خودروبر سلطانیه  آماده ارائه خدمت به هم میهنان و هموطنان ساکن و یا مسافر در شهرستان سلطانیه می باشد، اگر در طول مسیر سلطانیه مشکلی برای اتومبیل شما رخ داد و یا در کنار جاده ماندید و لازم به خودروبر در سلطانیه بود می توانید روی ما حساب کنید.

خودروبر سلطانیه

در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روزهای هفته با خودروبر زنجان تماس حاصل فرمایید و دیگر نگران بقیه کار نباشید چون در اسرع وقت به کمک تیم فنی متشکل از کادر مجرب و باسابقه به یاری شما دوستان برای جابه جایی خودروی شما در سلطانیه خواهیم پرداخت.

خودروبر سلطانیه
خودروبر سلطانیه

خدمات خودروبر در سلطانیه

اگر در حال حرکت در مسیر جاده، خودروی شما دچار نقص شد و ایستاد و شما نتوانستید آن را تعمیر کنید نیاز دارید تا به یک مکانیکی مراجعه کنید.

اما چگونه؟ برای راحتی کارتان باید از خودروبر کمک بگیرید تا اتومبیل شما را به سریعترین زمان ممکن به نزدیک ترین تعمیرگاه جابه جا کند.

‌یکی از شهرهایی که خودروبر زنجان در آن به خدمت و تسهیل امر جابه جایی انواع خودروها می پردازد، شهرستان سلطانیه می باشد که برای انواع خودروهای شاسی بلند و خودروهای معمولی چه تصادفی و چه خراب ، آماده ارائه خدمت هستیم.

موقعیت جغرافیایی سلطانیه

شهرستان سلطانیه در ناحیه مرکزی متمایل به غرب استان زنجان، قرار گرفته است که از شمال به طارم علیا از شرق به حومه ابهر، از جنوب و جنوب غربی به شهرستان خدابنده و از غرب به شهر زنجان منتهی می‌شود.

شهرستان سلطانیه به دلیل سابقه تاریخی بالا سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند و از جایگاه والایی در حوزه گردشگری برخوردار است.

از افتخارات خودروبر زنجان، رضایت مشتریان و متقاضیان خودروبر در مناطق تحت پوشش ما می باشد و دلیل اصلی آن هم سرعت بالای رسیدن به محل و جابه جایی ایمن اتومبیل ها و همچنین تیم فنی و کادرمجرب خودروبرزنجان می باشد.

پس اگر نیاز به امداد خودرو و خودروبر در سلطانیه داشتید می توانید با خودروبر زنجان تماس بگیرید.

خودروبر سلطانیه
خودروبر سلطانیه

انواع خودروبر

خودروبر سلطانیه تکی یا خودروبر کامیونت :

معمولا این نوع دست از خودروبر ها مجهز به یک وینچ بوده است که به طور معمول از این نوع کامیونت ها برای حمل یک خودر استفاده می شود و به طور معمول در حمل و نقل های شهری و بین شهری کاربرد دارند

تریلر خودروبر سلطانیه

این نوع از خودروبرها جهت جابجایی چندین خودرو در فواصل بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند و در دو نوع زیر موجود می باشند :

 • خودروبر سلطانیه با قابیت حمل ۶ خودرو
 • خودروبر سلطانیه با قابلیت حمل ۸ خودرو
 • انواع کاربردهای خودروبر
 • جابجایی خودروهای صفر که هنوز پلاک نخورده اند.
 • حمل اتومبیل های سالم جهت تحویل در درب منزل
 • جابجایی خودروهای خراب، از کار افتاده و فرسوده
 • حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و کلاسیک
 • حمل خودروهای تصادفی

مزیت استفاده از کفی خودروبر سلطانیه

استفاده از کفی خودرو بر امن ترین روش برای حمل خودرو و جابجایی خودروهای مختلف بوده که امکان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهز به کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت جابجایی کفی می باشند، علاوه بر سهولت در عملیات جابجایی، امکان بروز حوادث را بسیار کاهش می دهد.

امداد خودرو ایرانیان مجهزترین مرکز حمل خودرو در ایران

 1. حمل خودرو های تعمیری به سریع ترین روش با دستگاه وینچ بر روی کفی
 2. حمل خودرو از مرکز تعویض پلاک به نمایندگی ها.نمایشگاه ها و درب منزل

ویژگی های خودروبر سلطانیه

امداد خودرو شبانه روزی

مجهز به سرویسهای سیار و 24 ساعته در سطح تهران بزرگ ، کرج و حومه

حمل خودرو در سلطانیه ( خودروبر سلطانیه )

حمل خودرو شما در کرج و حومه در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه

حمل خودروبر سلطانیه ( خودروبر سلطانیه)

حمل خودرو شما در استان تهران و حومه شهر در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه .

حمل خودرو با وینچ

سریعترین و مطمئن ترین مرکز جابجایی خودرو و حمل خودرو در ایران .

انواع خودروبر سلطانیه و ایمنی هر یک در جابجایی خودرو

 • خودروبر دارای انواع مختلفی می باشد که به خودروبر جرثقیل دار، خودروبر کامیونت و یدک کش می توان اشاره کرد هریک از این نوع خودروبر ها با توجه به نوع آسیب دیدگی خودرو و مسافت مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.
 • خودروبر جرثقیل دار تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو آسیب دیده روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر انتقال می یابد.
 • خودروبر چرخگیر یا همان یدک کش که از نام آن نیز پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند.
 • خودروبر کامیونت همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد. خودروبر کامیونت معمولا برای مصافت های طولانی به کار گرفته می شود.

  خودروبر سلطانیه
  خودروبر سلطانیه

انواع خودروبر

۱) خودروبر جرثقیل دار

خودروبر جرثقیل دار از کامیونت ۶ تن و جرثقیل هدرولیک قابل استفاده می باشد. حسن خودرو بر جرثقیل دار این است که خودرو آسیب دیده به هر دلیل نیاز به روشن کردن موتور خود ندارد. (این خودروبر میتواند خودرو را با چهار چرخ ثابت بلند کرده و بر روی کفی خود گذاشته و حمل کند).

۲) یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودروی بالای دو تن می باشد. یدک کش نیز مانند جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در زیر خودرو آسیب دیده قرار میگیرد استفاده میکند. یدک کش بیشتر برای خودروی های که آسیب دیدگی آنان کم باشد قابل استفاده می باشد. معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته می شود. (این خودروبر چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند).

۳) خودروبر کامیونت

این نوع خودروبر همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.