Contents

خودروبر

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از تجهیزات حمل خودرو محسوب می‌شود که دارای امکانات و ایمنی بیشتری نسبت به انواع قدیمی خود می‌باشد. بنابراین ممکن است در طول مقاله از هر دو لفظ خودروبر و خودروسوار استفاده شود که هر دو یک مفهوم را ارائه می‌دهد.

خودروبر
خودروبر

خودروبر

در مورد کاربرد خودروبر در مقالات قبلی بطور مفصل صحت کردیم اما بطور کل می‌توانید از خدمات حمل خودرو در مواقعی که نیاز به انتقال خودرو به تعمیرگاه دارید، در زمان فک پلاک یا انتقال خودرو صفر درب منزل استفاده نمایید.

تفاوت بین یدک کش و خودروبر چیست؟

تفاوت بین یدکش کش و خودرو سوار در شیوه حمل خودرو است. در خودرو سوار، اتومبیل مورد نظر بطور کامل روی خودرو سوار قرار گرفته و بدون کوچک‌ترین حرکتی تا مقصد حمل خواهد شد. اما در یدک کش اینطور نیست. در یدک کش خودرو توسط زنجیر یا سیم بوکسل به انتهای یدکش متصل شده و تا انتهای مسیر توسط یدک کش کشیده می‌شود.

مزیت استفاده از خودروبر چیست؟

از دیگر مزایای خودرو سوار می‌توان به وجود تجهیزات و امکانات بیشتر برای رعایت اصول ایمنی اشاره کرد. در خودرو سوار تجهیزانی مانند چرخ گیر برای مهار چرخ‌های خودرو و ثایت نگهداشتن خودرو وجود دارد که ایمنی حمل خودرو را دو چندان می‌کند. در کنار رعایت مسائل ایمنی، یکی دیگر از جذابیت های خودروبر امکان حمل سریعتر خودرو به مقصد می‌باشد.

آیا خودرو سوار انواع مختلف دارد؟

خودروسوار از نظر شکل ظاهری و نوع کاربرد آن دسته بندی متفاوتی دارد اما بطور کلی به دو دسته تقسیم:

خودروبر تکی

برای حمل خودرو دورن شهری و حمل تکی خودرو مناسب است

تریلر خودروبر

برای حمل خودرو بین شهری و بیش از یک خودرو مناسب است که به دو دسته با قابلیت حمل 6 خودرو و 8 خودرو تقسیم می‌شود

قبل از دریافت خدمات حمل خودرو آیا نیاز به مشاوره داریم؟

بله قطعا دریافت مشاوره به شما را کمک خواهد که خودرو سوار متناسب با نیاز خود را درخواست کنید. همانطور که در مقاله انواع خودروبر توضیح داده شد، خودرو سوار انواع مختلفی دارد که هر یک کاربرد متفاوتی داشته و برای شرایط مشخصی تعریف شده اند. بنابراین با دریافت مشاوره از واحد ارائه دهنده خدمات می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

یکی از وجه تمایزهای خودروبر قزوین رشت ارائه خدمات مشاوره 24 ساعته و در تمام ایام سال می‌باشد . برای دریافت خدمات مشاوره با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره بصورت رایگان ارائه می شود؟

در خودروبر قزوین رشت کلیه خدمات مشاوره بصورت 100% رایگان در حال ارائه می‌باشد.

خودروبر با جک هیدرولیکی چه مزایایی نسبت به نمونه های قدیمی خود دارد؟

با توجه به شرایط جاده‌ای و بر اساس نیاز راننده، امکان تغییر زاویه کفی خودروبر مزیت غیر قابل انکار است که در خودرو سوارهای دارای جک‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی تعبیه شده است. در این خودرو سوارها امکان تغییر زاویه کفی خودرو سوار متناسب با وضعیت جاده و بصورت خودرکار امکانپذیر خواهد بود. خودروبر قزوین رشت از بروزترین تجهیزات حمل خودرو استفاده می‌نماید.

در زمان حمل خودرو آیا بیمه نامه و بارنامه صادر خواهد شد؟

یکی از مزایای ویژه خودرو سوار قزوین رشت صدور بیمه نامه و بارنامه برای خودرو در حال حمل توسط این مجموعه در طول مسیر می‌باشد.

خودرو سوار خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

به عنوان ویژگی‌های یک خودروبر معتبر و حرفه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بصورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در دسترس باشد.
 • مجرب و متعهد باشد
 • به روز و کارآمد باشد
 • خدمات مشاوره ارائه دهد
 • قابل اعتماد و با سایقه باشد
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهد

  خودروبر
  خودروبر

مزیت خودروبرچیست؟

از جمله مزایای خودرو سوار قزوین می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • 25 سال سابقه درخشان در حوزه تعمیر و حمل خودرو به سراسر ایران
 • همکاری با شرکت ها و ارگان های مهم کشور
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته حمل خودرو (استفاده از لانچر برای جلوگیری از حرکت اضافی خودرو، عاج کاری سطح کفی خودروبر برای به حداکثر
 • رساندن اصحکاک بین لاستیک و سطح خودروبر)
 • حمل خودرو به سراسر ایران می‌باشد

خودروبر سلطانیه

معمولا این نوع دست از خودروبر ها مجهز به یک وینچ بوده است که به طور معمول از این نوع کامیونت ها برای حمل یک خودر استفاده می شود و به طور معمول در حمل و نقل های شهری و بین شهری کاربرد دارند

تریلر خودروبر سلطانیه

این نوع از خودروبرها جهت جابجایی چندین خودرو در فواصل بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند و در دو نوع زیر موجود می باشند :

 • خودروبر سلطانیه با قابیت حمل ۶ خودرو
 • خودروبر سلطانیه با قابلیت حمل ۸ خودرو
 • انواع کاربردهای خودروبر
 • جابجایی خودروهای صفر که هنوز پلاک نخورده اند.
 • حمل اتومبیل های سالم جهت تحویل در درب منزل
 • جابجایی خودروهای خراب، از کار افتاده و فرسوده
 • حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و کلاسیک
 • حمل خودروهای تصادفی

مزیت استفاده از کفی خودروبر سلطانیه

استفاده از کفی خودرو بر امن ترین روش برای حمل خودرو و جابجایی خودروهای مختلف بوده که امکان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهز به کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت جابجایی کفی می باشند، علاوه بر سهولت در عملیات جابجایی، امکان بروز حوادث را بسیار کاهش می دهد.

امداد خودرو ایرانیان مجهزترین مرکز حمل خودرو در ایران

 1. حمل خودرو های تعمیری به سریع ترین روش با دستگاه وینچ بر روی کفی
 2. حمل خودرو از مرکز تعویض پلاک به نمایندگی ها.نمایشگاه ها و درب منزل

امداد خودرو ایجرود

امداد خودرو ایجرود برای تمامی مشتریان محترمی که در ایجرود نیاز به امداد رسانی و یا خودرو بر دارند، این امکان را به آنان خواهیم داد که که امداد رسانی و حمل خودروی آن‌ها در کمترین زمان ممکن با پیشرفته ترین تجهیزات و با تیم کاربلد انجام خواهد شد و با رضایت مندی کامل از مشتریان همیشگی ما خواهید شد.

از جمله مهمترين ضرورت‌هاي تشكيل شركت امدادخودرو ايران مي توان به موارد ذيل اشاره نمود

 • افزايش فراواني خودروهاي توليدي گروه صنعتي ايران خودرو و گسترش توزيع محصولات و تنوع آنها در سراسر كشور فقدان مركزي جهت ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و كارآمد به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 • افزايش نيازها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش ضرورت توجه و رفع اين نيازها و انتظارات جديداز آنجائيكه در زمان تاسيس شركت، هيچ الگوي داخلي جهت ارائه خدمات امدادي به خودروها در كشور وجود نداشت، اين شركت فعاليت خود را از فروردين 1379 با ماموريت اوليه و آغازين ارائه خدمات امداد سيار به دارندگان محصولات ايران خودرو، با عمر كمتر از ده سال آغاز نمود.
 • در ادامه با افزايش چشمگير توسعه محصولات ايران خودرو و گستردگي توزيع محصولات، افزايش انتظارات مشتريان و همچنين توسعه سخت افزاري و نرم افزاري فرآيندهاي عملياتي و پشتيباني شركت، خدمات جديدي نيز به حوزه ماموريت سازمان اضافه شد.

جرثقیل در زنجان

جرثقیل در زنجان به دلیل توسعه روز افزون ساخت و ساز ها‌ی ساختمانی  و حمل و نقل بارها‌ی سنگین، استفاده از جرثقیل به امری ضروری تبدیل شده است.در اینجا ما می توانیم پاسخگوی نیاز ها‌ی شما در استفاده از چرثقیل در زنجان باشیم.در نتیجه استفاده از جرثقیل برای پیمانکاران ساختمانی در زنجان و رانندگان حمل بار سنگین  در زنجان بسیار ضروری می‌باشد.

اجاره جرثقیل ارزان در زنجان

 • امروزه به دلیل قیمت بالای خرید جرثقیل و انواع مختلف جرثقیل که کاربرد هر کدام با دیگری متفاوت است، اجاره جرثقیل بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال خدمات انواع مختلف جرثقیل در استان زنجان می باشد. از این رو برای اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها، اجاره جرثقیل به صرفه تر از خرید جرثقیل است. چون اکثرا استفاده از جرثقیل در بیشتر موارد فصلی می‌باشد و همچنین هزینه ها‌ی نگه‌داری و تعمیر جرثقیل و حقوق اپراتور و راننده را نیز تحمیل می‌کند. در نتیجه با اجاره جرثقیل در هزینه ها‌ی خود صرفه جویی کنید.
 • مجموعه خودروبر زنجان، با داشتن جرثقیل‌های نوین در این شهر خدمات ارائه جرثقیل ارزان در زنجان را برای تمامی هم استانی‌ها و همچنین استان‌های مجاور، مهیا کرده است.

  خودروبر
  خودروبر

تفاوت کفی خودروبر معمولی و کفی خودروبر مكانیزه

 • در حال حاضر انواع مختلف کفی خودروبر مكانیزه روی كار آمده اند كه دارای تفاوت هایی نسبت به کفی خودروبر معمولی كه آنها را در گوشه و كنار شهر در حال جا به جایی خودرو های آسیب دیده می بینید هستیم. تفاوت میان این دو نوع وسیله این است كه کفی خودروبر های مكانیزه این امكان را دارند تا زاویه کفی حمل اتومبیل را بر اساس وضعیت خودرو و همچنین وضعیت جاده و همچنین با توجه به نیاز راننده با سرعت چرخ های تولید تعبیه شده برای آن را بصورت كاملا اتوماتیك جا به جا نماید.
 • کفی خودرو بر مكانیزه بسیار ایمن تر و با كیفیت تر و همچنین با سرعت بالاتری نسبت به حمل و خودرو های آسیب دیده اقدام می كند و دارای قابلیت و آپشن های بیشتری نسبت به یدك كش معمولی خودرو است.

کاربرد خودروبر در چیست؟

در بسیاری از موارد پیش می آید كه بسیاری از خودروهای لوكس نیز دچار مشكلات فنی شده و از ادامه حركت باز می ایستند با استفاده از کفی خودرو بر مكانیزه، صاحبان خودروهای لوكس نیز می توانند با خیال راحت و كاملا تضمین شده خودروهای خود را كه دچار مشكل شده اند بارگیری كرده و به مقصد موردنظر و یا تعمیرگاه جهت بازبینی و بررسی و عیب یابی انتقال دهند. این یکی از مهم ترین کاربرد خودروبر می باشد.

خودروهایی كه هنوز پلاك نخورده اند

یکی از کاربرد خودروبر این است که وقتی خودرو بدون پلاك است برای حمل بین شهری و درون شهری باید از خودروبر مناسب استفاده كنید. اگر در نواحی شمالی هستید استفاده از خودروبر به شما كمك خواهد كرد تا بتوانید خودروی خود را سالم به مقصد برسانید.

در صورت خرابی خودرو از خودروبر استفاده كنید

وقتی خودروی شما در جاده دچار مشكل شده است و تیم امداد نمی تواند به صورت آنی خودروی شما را تعمیر و یا قطعاتی كه دچار نقص فنی شده است را تعویض كند، در این حالت باید بتوانید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودروبر استفاده كنید. خودروبر با داشتن امكانات ویژه در این زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد.

جا به جایی خودروهای فرسوده – کاربرد خودروبر

وقتی خودروی شما فرسوده و قدیمی شده است و بنا به دلایل مختلف اجازه تردد ندارد در این هنگام می توانید از خودروبر استفاده كنید.

جا به جایی خودروی تصادفی مهم ترین کاربرد خودروبر

با توجه به این كه در برخی از تصادفات، ماشین به شدت آسیب می بیند در این حالت برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به خودروبر احساس می گردد. اگر در نواحی شمال و شمال غرب كشور این مشكل برای شما و یا اطرافیان تان رخ داده است می توانید با خودروبر تماس بگیرید. خودروبر در به عنوان خودروبر می تواند در سریع ترین زمان ممكن خود را به محل حادثه برساند.

سوالات متداول در رابطه با کفی خودرو بر

1. آیا امکان تغییر محصول استاندارد و ساخت کفی خودرو بر سفارشی که خود مشتری درخواست می دهد وجود دارد؟

بله شرکت کاواک صنعت در زمینه طراحی و ساخت خودرو بر جهت کامیون و کامیونت های مختلف متخصص می باشد.

این شرکت می تواند محصولی را تولید کند که با درخواست شما مطابقت کامل داشته باشد.

2. آیا امکان ساخت کفه خودرو بر کاملا سفارشی که خود مشتری نقشه آن را تهیه کرده نیز وجود دارد؟

بله کاواک صنعت دارای تیمی اجرایی بسیار قوی و باتجربه در ساخت محصولات می باشد.ما می توانیم محصولاتی کاملا سفارشی که شما درخواست می دهید را تولید کنیم.

3.خدمات پس از فروش شرکت در مورد کفی های خودرو بر به چه صورت می باشد؟

دستگاه دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد.

همچنین شما همواره می توانید با شماره 09121410821 با کارشناسان فنی ما در ارتباط بوده و از راهنمایی ها و مشاوره های فنی رایگان آن ها بهره مند شوید.

4. آیا امکان ساخت و نصب کفی خودروبر بر روی تمامی کامیون و کامیونت ها وجود دارد؟

کاواک صنعت پارسیان مجهز به تیم طراحی بسیار نیرومند و با تجربه بوده،که این امکان را فراهم می سازد مناسب را جهت کامیون و کامیونت های مختلف طراحی و بر روی آن ها نصب نماید.

حمل و نقل تجهیزات كشاورزی – کاربرد

 • وقتی بخواهید برخی از تجهیزات كشاورزی را به صورت امن و در یك بستر مناسب جا به جا كنید می توانید از خودروبر استفاده كنید. هر كدام از موارد گفته شده در بالا به گونه ای است كه موجب می گردد تا برای جا به جایی امن بخواهید از استفاده كنید.
 • وجود تردد بالا در نواحی شمال و شمال غرب كشور به علت داشتن آب و هوای مطبوع موجب شده است تا وجود یك تیم امداد تخصصی ضروری به نظر برسد. خودروبر پارس به عنوان بهترین می تواند خدمات گسترده ای را به افراد و رانندگان ارائه دهد. کاربرد بسیار بالاست.
 • به علت اتفاقات پیش بینی نشده و حوادث جاده ای شرط اول رضایت مراجعین سرعت كار است كه ما افتخار این را داریم كه در كمترین زمان ممكن خودرو شما را به مقصد موردنظر حمل كنیم. خودروبر پارس برای رضایت مراجعین عریز از نازلترین قیمت ها برای حمل خودرو استفاده می كند. برای دریافت هزینه ها با ما تماس بگیرید.
 • خودروبر پارس به علت حساسیت كار از زبده ترین پرسنل خود برای حمل خودرو استفاده می كند لذا درصد بروز مشكل در خودروبر، كامیونت و یدك كش خیلی پایین می آید و تقریبا بدون مشكل می توانید حمل و جابه جایی خودرو خود را به ما بسپارید.

یدک کش یا همان خودرو بر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودروی بالای دو تن می باشد. یدک کش نیز مانند جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در زیر خودرو اسیب دیده قرار میگیرد استفاده میکند. یدک کش بیشتر برای خودروی های که اسیب دیدگی انان کم باشد قابل استفاده میباشد. معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته میشود. (این خوروبر چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند).

یدک کش

این نوع همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.

ایمنی در این سه خودرو ( خودروبر، کامیونت و یدک کش)

در مسائل ایمنی معمولا خودروبر کامیونت پیروز میدان می باشد و خودرو اسیب دیده با امنیت بیشتری در حمل می شود. تیم تخصصی پارس جرثقیل در راستای خدمات رسانی به مشتریان عزیز خدماتی چون کامیونت و یدکش را نیز برای بهبودی خدمات رسانی در نظر گرفته است.

خودرو بر جرثقیل دار

خودرو بر جرثقیل دار از کامیونت ۶ تن و جرثقیل هدرولیک قابل استفاده می باشد. حسن خودرو بر جرثقیل دار این است که خودرو اسیب دیده به هر دلیل نیاز به روشن کردن موتور خود ندارد. (این میتواند خودرو را با چهار چرخ ثابت بلند کرده و بر روی کفی خود گذاشته و حمل کند).

مزیت استفاده از کفی خودرو بر

استفاده از کفی خودرو بر امن ترین روش برای حمل خودروهای مختلف بوده که امکان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهز به کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت جابجایی کفی می باشند، علاوه بر سهولت در عملیات جابجایی، امکان بروز حوادث را بسیار کاهش می دهد.