تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 شماره خودروبر زنجان

شماره خودروبر زنجان

شماره خودروبر زنجان

شماره خودروبر زنجان جزو آن دسته از شماره هایی است که پیشنهاد می کنیم حتما در دفترچه تلفن موبایل خود ثبت و ذخیره نمایید مخصوصا اگر شما فردی هستید که بنابه دلایل کاری و شغلی مادام در سفرید و یا بنابه علایق شخصی خود مدام در گردش و سفر می باشید

شماره خودروبر زنجان

دلایل بیشماری وجود دارد که یک فرد در جاده و یا خیاباندچار مشکل شود و خودرو از حرکت بایستد برخی از این عوامل قابل پیشگیری شاید باشد اما لایل بیشمار دیگری وجود داردکه ناخاسته دچار مشکل می شویم و غیرقابلپیشگیری ست بنابراین برای آنکه از پس ان مشکل بر بیایم نیاز به تماس با یک امداد خودرو معتبر حتما خواهیم داشت

شماره خودروبر زنجان
شماره خودروبر زنجان

امداد خودرو معتبر

در هر شرایطی که باشیم و اتومبیل ما دچار نقص فنی گردد و یا خدای نکرده تصادف کنیم و یا نیاز به پنچرگیری داشته باشیم در دسترس بودن امداد خودرو با شماره خودروبر زنجان و  یا یدک کش و خودروبر بسیار لازم وضروری می باشد حال اگر امداد خودرویی باشد که دارای استانداردهای جهانی باشد و دارای کادری مجرب و حرفه ای که به اصطلاح بلدکار باشد چه بسا با اعتماد و اطمینان بیشتری خودرو خود را که جزو سرمایه های ماست به دستان فنی شان خواهیم سپرد

امداد خودرو زنجان

به عنوان یکی از امداد خودرو های معتبر که مشتریان بساری از عملکرد آن کمال رضایت را دارند می توان امداد خودرو زنجان را معرفی کرد شماره خودروبر زنجان 09121410821 شماره ای است که بعنوان امداد خودرو معتبر می توانید با اطمینان با آن  تماس بگیرید

وظایف خودروبر زنجان

به طور کلی وظیفه ی اصلی امداد خودرو در قبال مشتریان عزیز خود رفع نمودن مشکل فنی اتومبیل آن ها می باشد، به طور قطعی این نقص فنی آن قدر جدی است که خود راننده نمی تواند از پس  تعمیر کردن آن بر بیاید. بنابراین با شماره خودروبر زنجان می توانند تماس بگیرند
فرقی نمی کند اتومبیل شما چه نوعی باشد از حمل خودرو نیسان چرخگیر تا امداد جاده ای کامیون می تواند جزو وظایف کارمندان امداد جاده ای محسوب شود.

وظایف خودروبر زنجان
وظایف خودروبر زنجان

خلاصه ای از خدمات ارائه شده

به طور کلی خدمات مختلفی از طرف این مجموعه به کاربران ارائه می شود که خلاصه ای از این وظایف شامل موارد زیر می باشد :

 • خدمات تعمیرگاهی برای اتومبیل هایی که دچار مشکل فنی شده اند . با شماره خودروبر زنجان
 • خدمات سیار برای اتومبیل های مختلف، این خدمات می تواند در هرجایی ارائه شود؛ از منزل گرفته تا یک خیابان خاص در داخل شهر  و یا جاده
 •  خدمات تلفنی با شماره خودروبر زنجان برای کمک رسانی به کاربرانی است که امکان این را دارند مشکل خود را با چند سوال تلفنی از متخصصان حل کنند.
 • خدمات خاص امداد رسانی برای مشتریانی که از کارت عضویت امداد خودرو استفاده می کنند.
 • وظایف ذکر شده در این قسمت کلیت خدماتی است که امداد راهِ شهرستان زنجان و دیگر شهرها به کاربران خود ارائه می کنند.

یک اتفاق معمول در جاده

تا به حال شده در مسیر رانندگی خود به سمت یک مقصد خاص اتومبیلتان دچار نقص فنی شده و شما نیز نتوانید هیچ کار خاصی برای تعمیر آن انجام دهید؟ این موضوع یک داستان آشنا برای همه ی کسانی است که حداقل یک بار با خودروی سواری خود مسیر خاصی را طی کرده اند به خصوص مسیر های طولانی مثل مسافرت های مختلف و خودرو آن ها در این مسیر دچار مشکل جدی شده است به طوری که آن شخص نمی توانسته به تنهایی از پس حل این مشکل بربیاید.

بهترین کار هنگام نقص فنی در جاده

در چنین زمان هایی که اتومبیل دچار نقص فنی می شود می توان از راننده های گذری کمک خواست اما این کار اصلا توصیه نمی شود زیرا ممکن است به علت عدم آگاهی به خودرو اسیب ییشتری وارد شود بهترین کار که می شود توصیه کرد شماره خودروبر زنجان مطمئن جهت کمک رسانی  در محل و یا حمل خودر وبه مراکز معتبر می باشد بنابرین امداد خودرو است که می تواند به رانندگان کمک کند.نام امداد خودرو برای همه ی افراد یک نام آشنا و کاملا جا افتاده است، خدمات جاده ای که شرکت های خودرو سازی برای کاربران در نظر گرفته اند را با عنوان امداد خودرو می شناسند.

شماره حمل خودرو زنجان

در مسیر شهر های مختلف به زنجان بسیار اتفاق افتاده که اتومبیل دچار نقص فنی و خرابی شده باشد و یا متاسفانه بر اثر بی احتیاطی و یا خواب آلودگی راننده ماشین به اصطلاح چپ کرده باشد و یا در شرایط بدتر موجب تصادف چند خودرو باهم شده باشد .در چنین شرایطی نیاز به تجهیزات پیشرفته برای انتقال و حمل خودرو به پارکینگ و یا تعمیرگاه های معتبر به شدت احساس می شود برای همین داشتن شماره خودروبر زنجان بسیار ضروری است

شماره حمل خودرو زنجان
شماره حمل خودرو زنجان

شماره تلفن امداد خودرو سیار زنجان

یکی از شماره هایی که بی شک هر مسافری باید داشته باشد شماره تلفن امداد خودرو سیار زنجان می باشد  شماره خودروبر زنجان خیال اسوده محیا می کند تا در صورت بروز حادثه در آزاد راه زنجان قزوین و یا آزاد راه زنجان تبریز و یا هر منطقه ای که به زنجان نزدیک است با خاطری آسوده خودرو حادثه دیده را به پرسنل فعال و فنی و حرفه ای این مجموعه بسپارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار با صرفه و با وجدان با راننده محاسبه گردد

هزینه حمل امداد خودرو زنجان

بسیار اتفاق افتاده که هزینه های حمل از سوی برخی شرکتها بسیار زیاد محاسبه شده است و حتی در پاره ای از موارد از تجهیزات بسیار قدیمی نیز استفاده کرده اند که خود همین تجهیزات قدیمی وفرسوده موجب بروز خسارات بیشتر به اتومبیل گشته است  اما هزینه حمل این مجموعه با تجهیزات بروز و با  استانداردهای جهانی گاهی پایین تر از طرفه دولتی جهت رعایت حال مشتریان آسیب دیده محاسبه و دریافت شده است می توانید با شماره خودروبر زنجان در تماس باشید واطلاعات لازم را کسب نمایید

تعرفه حمل ( بکسل ) خودروهای تصادفی و غیر تصادفی عوامل اجرائی امداد خودرو

1- تعریف تیپ بندی خودروها:

 1. خودروهاي تيپ  A شامل :  کلیه خودروهای اتوماتیک، شاسی بلند، خودروهای با وزن بیش از 1800 کیلوگرم و ارزش قیمتی بالای 2 میلیارد ریال .
 2. خودروهاي تيپ  B شامل : کلیه خودروهای تا وزن 1800 کیلوگرم و با ارزش قیمتی بین 1 میلیارد الی 2 میلیارد ریال.
 3. خودروهاي تيپ  شامل : کلیه خودروهای تا وزن 1300 کیلوگرم و با ارزش قیمتی 1 میلیارد ریال.

شرح اجرت خدمات

موقعیت جغرافیایی

نیسان زنجیری

نیسان چرخگیر

هزینه حمل بیش از 10 کیلومتر

1

اجرت بکسل خودروهاي تيپ A تا 10 کيلومتر

جاده

در جاده به ازاء هر کيلومتر مازاد، مبلغ به هزینه پایه اضافه مي شود.

در شهـر به ازاء هر کيلومتـر مازاد، مبلغ به هزینه پایه اضافه می شود.

شهر

2

اجرت بکسل خودروهاي تيپ B در جاده تا 10 کيلومتر

جاده

شهر

3

اجرت بکسل خودروهاي تيپ C در جاده تا 10 کيلومتر

جاده

شهر

4

اجرت بکسل کلیه خودروها با خودروسوار  تا 10 کیلومتر

شهر و جاده

در جاده به ازاء هر کیلومتر مازاد، مبلغ هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازاء هر کیلومتر مازاد، به هزینه پایه اضافه می شود

5- حق ويزيت يا ورودیه به منظور انجام خدمات فنی امدادرسانی در شهر و یا جاده (خدمات حمل مشمول این بند نمی گردد)

6- هزينه ی توقف درخواست شده توسط امدادخواه و هزینه توقف خودرو در ترافیک های سنگین برای خودروهای امدادی سبک به ازای هر ساعت ريال و خودرو سوار ریال محاسبه می گردد.

7-ملاک محاسبه هزینه ی بیرون کشیدن خودرو از پارکینگ های طبقاتی و منازل و آماده سازی خودروهایی که قبل از انجام عملیات حمل، نیاز به رها سازی (چرخ، فرمان، ترمز دستی و…)دارند، بر اساس مبالغ مندرج در ردیف 6 از مشتری دریافت می گردد.

8-هزینه ی آماده سازي و بيرون کشيدن خودرو از جوي و موانع در شهر از ساعت اول در تیپAمبلغ ریال، تیپ B و تیپ لحاظ و از ساعت دوم به بعد، برابر ردیف6 محاسبه می گردد.

9-هزینه ی آماده سازي و بيرون کشيدن خودروها از گاردریل،جوی، شانه خاکی و موانع در جاده در ساعت اول در تیپ Aمبلغ ، تیپ B ریال و تیپ C لحاظ و از ساعت دوم به بعد برابر ردیف6محاسبه می گردد.

10-در صورت حمل خودرو در محورهاي صعب العبور و خاکی (چالوس، فيروزکوه، جاده هراز و …)، مبلغ 25% به اصل قيمتهاي مذکور اضافه مي شود.

11-در صورت عدم پیاده و رها سازی خودروهای معیوب و تصادفی از جرثقیل در مراکز تعیین خسارت بیمه، تعمیرگاه ها، پارکینگ ها و…، هزینه حمل به صورت کیلومتر مازاد و براساس مفاد بخش حمل بیش از 10 کیلومتر جدول فوق(ردیف های 1 الی4) محاسبه می گردد .

12-ارائه خدمات امدادی در شیفت شب (از ساعت 23 الی 6 صبح)وتعطیلات رسمی  با 15% افزایش قیمت محاسبه می گردد .

13-هزینه ی حمل خودرو در شرایط بحرانی و حوادث غیر مترقبه(کولاک، بوران، برف، زلزله، سیل و…)، به میزان 15% افزایش می یابد.

14-هزینه ی حمل خودرو در مناطق یا محورهای با بارترافیکی سنگین (که منجر به توقف بیش از نیم ساعت گردد)، به ازای هر ساعت مطابق ردیف6 محاسبه و از مشتری دریافت می گردد.

15-هزینه ی تهیه مجوز ورود به محدوده ی اصلی طرح ترافیک و یا زوج و فرد(معادل 30 درصد نرخ مصوب شورای شهر) به قیمت خدمات امدادی اضافه می گردد.

16-هزینه ی تهیه و تامین بیمه و بارنامه برای حمل خودرو در جاده ها بر عهده مشتری می باشد.

17-هزینه ی حمل خودروهاي توقیفی و تصادفی و هزینه استفاده از جرثقیل دکلدار، سنگین و نیمه سنگین، جابجایی خودروهای واژگون شده و بارگیری خودروهایی که از ارتفاع سقوط کرده اند بر اساس  نرخ نامه مصوب هیأت محترم وزیران به شماره 49702/ت50754ه مورخ 21/04/94 و اصلاحات بعدی آن محاسبه و از مشتری دریافت می گردد.

18-در صورت حمل خودرو کمتر از 500 متر، هزینه حمل به صورت نیم بها محاسبه و از مشتری دریافت می گردد.

نکات مهم و قابل توجه امدادگران محترم قبل و حین عملیات امداد رسانی:

1-مسئولیت ناشی از انجام کلیه سرویس های امدادی(حمل و تعمیرات) که از طریق شرکت ارجاع و یا بصورت آزاد انجام شده باشد بر عهده امدادگر می باشد.

2-اجرت بکسل (حمل) خودروهای عضو کانون در شهر و جاده بر اساس تعرفه فوق محاسبه می گردد و نحوه محاسبه حق الزحمه خدمات و تسویه حساب با امداد رسان منوط به تماس امدادخواه و ثبت سرویس در برنامه نرم افزاری مرکزمی باشد .

3-حمل خودرو با وجود سرنشین در داخل خودروی معیوب ممنوع می باشد. کلیه عواقب ناشی از عدم رعایت این موضوع برعهده امدادرسان می باشد.

4-در صورت عدم استفاده از جرثقيل يا دکل ثابت در بيرون کشيدن خودرو، وروديه تعلق نمي گيرد .

5-وروديه(حق سرويس) در صورت عدم فراخواني امدادگر توسط امدادخواه و یا عدم ابلاغ سرویس توسط واحد پیام یه امدادگر تعلق نمي گيرد .

6-درصورت حمل ( بکسل ) خودروهای تصادفی و معیوب از اکسل عقب هیچگونه وجه اضافی تعلق نمی گیرد .

7-حمل خودروهای توقیفی، تصادفی و معیوب توسط زنجیر، طناب و بکسل ثابت ممنوع می باشد .

جهت آگاهی از قیمت تعرفه های داخل جدول بالا می توانیدبا مدیریت در ارتباط باشید

یدکش کش زنجان

در جاهایی که خودرو شما در حال حرکت به مقصد خود هست یا در مسافرتی به سر میبرید و میخواهید یک مسافرت خوب داشته باشید، متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی میشود. که امکان تعمیر و راه اندازی دوباره آن آن از عهده راننده و یا همراهان راننده خارج است. و یا تجهیزات لازم برای تعمیرات خودرو را نزد خود ندارند . تنها با شماره خودروبر زنجان میتوانید خیالی اسوده پیدا کنید

در این حالت است که نیاز به خودروبر داریم تا برای ما کمک بکند تیم امداد خودرو زنجان  بهترین گزینه برای شماست که در سریع ترین زمان ممکن در جای جای استان به کمک شما می آید با یدک کش زنجان

شماره خودروبر زنجان –  بهرامی 09121410821

خدمات خودروبر زنجان عبارتند از :

 • حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری توسط خودروبرزنجان در زنجان
 • حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه توسط خودروبر زنجان فقط با یک تماس با شماره خودروبر زنجان
 • حمل خودروهای مسابقه توسط خودروبر در زنجان
 • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط خودروبر
 • حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر توسط خودروبر زنجان

حمل خودروهای لوکس در زنجان :

حمل اتومبیل لوکس و گران قیمت همراه با تیم تخصصی و حرفه ای امداد خودرو زنجان فقط با تماس با  شماره خودروبر زنجان این امکان را برای مشتریانی که نسبت به خودرو خود حساسیت زیادی دارند فراهم می کند تا خودرو آنها بدون کمترین آسیب حتی در بدنه خودرو به مقصد مورد نظر برسانند

 • حمل کردن اتومبیل های لوکس نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد. تنها با شماره خودروبر زنجان
 • حمل کردن انواع اتومبیل های پورشه
 • حمل کردن انواع اتومبیل بنز
 • حمل کردن انواع اتومبیل بی ام و
 • حمل کردن نواع اتومبیل مازراتی
 • حمل کردن انواع اتومبیل لکسوز

آرامش شما مشتریان را در جابجایی اتومبیل محبوب شما فراهم خواهد کرد.
امداد خودرو آزاد راه زنجان  با داشتن مجوزهای رسمی از سازمان های مربوطه و همچنین بیمه نامه معتبر برای وسیله نقلیه شما، آرامش و اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگی های بهترین خودروبر زنجان

 1. بهترین خودروبر باید در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما برساند .شماره خودروبر زنجان به یاد داشته باشید
 2. دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما باشد.
 3. دارای بیمه خودرو باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 4. از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده بکند. با تماس با شماره خودروبر زنجان
 5. در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.
 6. مجهز به جدید ترین خودرو ها ی حمل خودرو باشد.
 7. خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد باشد.

حمل خودرو های لوکس و مدرن و تعمیر

در تعمیرگاه خودرو های  مدرن و خارجی وظایف تعمیر نگهداری که معمولاً در حین سرویس وسیله نقلیه موتوری انجام می شود عبارت اند از:

 • تعویض روغن موتور
 • تعویض فیلتر روغن
 • تعویض فیلتر هوا با شماره خودروبر زنجان
 • تعویض و یا تعمیر فیلتر سوخت
 • جایگزین یا تعمیر کابین فیلتر
 • بررسی سطح روغن گیربکس که در صورت نیاز دوباره پر می شوند.
 • بررسی روغن هیدرولیک
 • بررسی دیسک و صفحه
 • بررسی لنت، آستر ترمز، دیسک ترمز، درام و در صورت فرسودگی تعویض آنها.
 • بررسی شلنگ های خنک کننده
 • بررسی سیستم های شارژ با شماره خودروبر زنجان
 • بررسی باتری
 • بررسی برق
 • بررسی اجزایی که نیاز به گریس دارند
 • بررسی وضعیت لاستیک ها
 • بررسی عملکرد مناسب همه چراغ ها، برف پاک کن ها و غیره
 • هر کد خطایی را در ECU بررسی می شود و اقدامات اصلاحی توسط تعمیرگاه ماشین های خارجی انجام می شود.
 • همچنین قطعات مکانیکی که ممکن است باعث توقف انتقال قدرت اتومبیل یا عدم امنیت آن برای جاده شود. نیز به صاحبان خودرو اطلاع داده خواهد شد با شماره خودروبر زنجان تا در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند.

خودروبر در زنجان

خودروبر در زنجان یکی از مواردی است که بسیار کاربرد دارد از آن جا که ازاد راه زنجان به قزوین و یا آزاد راه زنجان به تبریز مسیر های  پر ترددی می باشد وجود یک خودرو بر در زنجان بسیار پر اهمیت می تواند باشد بنابراین شماره خودروبر زنجان جهت دسترسی به این امکانات بسیار پر کاربرد است

امداد خودرو زنجان – تبریز

هنگامی را تصور کنید که در جاده ای خلوت مشغول رانندگی هستید و ناگهان خودرو شما دچار پنچری می شود و یا بخاطر دلیلی که نمیدانیداز حرکت باز می ایستد در چنین شرایطی شاید بخواهید خودتان دست به کار شوید تا مشکل را رفع کنید اما اگر تجهیزات لازم را به همراه نداشتید و یا اساسا از تعمیر و راه اندازی خودرو سر در نیاورید تنها یک راه مطمئن وجود خواهد داشت و با تماس با امداد خودرو زنجان – تبریز  با شماره خودروبر زنجان می باشد

خودرو بر سیار

خودرو بر سیار یا مکانیکی همراه می تواند یک بارقه امید عالی برای افرادی باشد که در جاده و یا خیابان دچار مشکل خودرو شده اند در چنین شرایطی تماس با شماره خودروبر زنجان می تواندشما را به حل و رفع مشکل تان کمک رسانی کند بدون آنکه نگران ماندن در خیابان برای ساعت های طولانی باشید

شماره حمل خودرو زنجان تبریز

جهت حمل خودرو و اتومبیل خود که دچار نفص فنی و خرابی شده است و یا حمل اتومبیلو ماشین های لوکس و گران قیمت خود می توانید با شماره حمل خودرو زنجان تماس بگیرید و با خیال راحت اتومبیل خود را به پرسنا توانا و کار بلداین مجموعه بسپارید شماره خودروبر زنجان را به راحتی می توانید از همین سایت بدست بیاورید

حمل خودرو به زنجان

حمل خودرو به زنجان می تواند با تجهیزات استاندارد و بروز کار آسان و سهلی باشد و از هر کجایی می توناید جهت انتقال خودروتان به زنجان با شماره خودروبر زنجان تماس بگیرید

1 دیدگاه

 • شماره خودروبر زنجان شماره تماسی است جهت کمک رسانی به هم استانی های عزیز در جای جای زنجان همیشه اماده خدمت رسانی می باشد
  این مجموعه با در اختیار داشتن امکاناتبروز و بی نظیر خود همچون خودروبر سیار همیشه در هر فصلی از سال اماده می باشدخدمات خودر بر زنجان با خودرو بر سیار در خدمت زنجان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *