تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 یدک کش زنجان

یدک کش زنجان

یدک کش زنجان

یدک کش زنجان می تواند در هر شرایطی به کمک شما بیاید ممکن است که اتفاق های مختلفی رخ دهد و برای شما درد سر ایجاد کند. اگر شما راننده  مطمئن و با احتیاطی باشید اما فرد دیگری که در مسیر شما در حال رانندگی است به قوانین راهنمایی رانندگی توجه نداشته باشد می تواند برای شما خطراتی پیش بیاورد. با توجه به این موارد باید امکاناتی وجود داشته باشد که در صورت وقوع مشکل کسانی به کمک شما بیایند. حتما تا به حال این مشکل برای شما هم پیش آمده است که در حین رانندگی مشکلی برای خودرویتان پیش بیاید که نیاز به یدک کش داشته باشید.

یدک کش زنجان

برای مثال فرض کنید خودرو شما پنچر شده یا دچار حادثه یا مشکل فنی شده است و خارج از شهر هستید. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید می توانید از امداد خودرو کمک بگیرید. با برقراری تماس با امداد خودرو  و یدک کش زنجان می توانید آدرس دقیق محل خود را به پشتیبانی امداد خودرو اعلام کنید،پس از رسیدن مسئولین امداد خودرو درصورت وجود مشکل فنی عملیات تعمیر ماشین را شما آغاز می کنند.

هنگامی که اتومبیلی آسیب می بیند برای تعمیر آن به لوازم و ابزار آلات مختلفی نیاز است تیم ما  که توسط امداد خودرو به سمت شما اعزام می شوند تمامی این ابزار آلات را در اختیار دارند و می توانند به آسانی خودرو شما را تعمیر کنند.

یدک کش زنجان
یدک کش زنجان

یدک کش در زنجان

یدک کش در زنجان یکی از وسیله هایی است که هر امداد خودروی معتبری باید به آن مجهز باشد. خودروهایی که دچار نقص فنی شده و قادر به حرکت نیستند و همچنین خودرو های تصادفی به وسیله یدک کش ها جا به جا می شوند. یدک کش باید دارای وزن بیشتری باشد تا بتواند دیگر ماشین ها را یدک کند در واقع باید دارای وزنی به اندازه دو تن باشد.

شاید باید بدانید برای یدک کردن هر ماشینی از این یدک کش ها استفاده نمی شود. اگر ماشینی آسیب جدی دیده باشد و صدمه زیادی به بدنه آن وارد شده باشد یدک کش نمی تواند برای جا به جایی این ماشین مناسب باشد. معمولا هنگامی از این دستگاه برای جا به جایی استفاده می شود که مساحت مورد نظر کمتر از 10 کیلومتر باشد و در صورتی که مسافت بیش تر از این مقدار باشد یدک کش در زنجان از روش های دیگری برای این ماشین استفاده می کند.

شماره یدک کش زنجان

هنگامی که خودرو شما با مشکلاتی رو به رو شده باشد و مجبور شوید که با شماره یدک کش زنجان (09121410821) تماس بگیرید باید وضعیت خودرویتان را به طور کامل برای پشتیبان ما توضیح دهید. اگر امداد خودرو یدک کش زنجان از شرایط ماشین شما و وضعیتی که دارد کاملا مطلع باشد می تواند یدک کشی مناسب برای کمک به شما بفرستند به همین علت برای خدمات رسانی بهتر و سریع تر مرتفع شدن مشکل ایجاد شده باید اطلاعات دقیقی را در اختیار پشتیبان یدک کش زنجان قرار دهید. یدک کش زنجان انواع مختلفی دارد از جمله بلند کننده چرخ، زنجیری و کامیونی از انواع یدک کش ها به حساب می آیند.

شماره یدک کش زنجان تبریز

یدک کش ­ها را خیلی زیاد در خیابان و اتوبان ها دیده ­ایم؛ از خود پرسیده اید چطور میتوانم با یک یدک کش تماس بگیرم ؟شماره یدک کش زنجان تبریز در این مسیر به کمک شما می‌آید. آیاتا به حال به نوع آن­ها دقت کرده ­اید؟ گاهی یک وانت یا گاهی یک جرثقیل را در حال حمل خودرویی دیگر می­بینیم. این خودروها در یدک کش زنجان هر کدام در شرایط خاص و امکاناتی متفاوت به حمل بار مورد نظر می­پردازند. برای مثال اگر به جرثقیل­ های بار کش نگاه کنید خودرویی نسبتا بزرگ­تر را با خود حمل می­کنند؛ در حالیکه یک وانت یا نیسان خودرویی نسبتا با سایز و اندازه کوچک را حمل می­کند.

یدک کش زنجان
یدک کش زنجان

شماره یدک کش در آزاد راه زنجان ـ تبریز

شماره یدک کش در آزادراه زنجان – تبریز خیال شما را راحت خواهد کرد و از خودرو برهای مکانیزه این شرکت که  نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا  که سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، برخوردار می شوید. بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن با یدککش زنجان خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کنید.

شما با تماس با شماره یدک کش در آزاد راه زنجان ـ تبریز می توانید از جرثقیل یدک کش مکانیزه که نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد استفاده کنید. به دلیل همین پایداری امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در مدل های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد.

انواع یدک کش ها

یدک کش های بلند کننده چرخ یکی از پرکاربردترین و رایج ترین یدک کش هایی هستند که امروزه استفاده می شوند. این نوع از دستگاه ها دارای یک اهرم هستند که دقیقا زیر چرخ ها قرار میگیرد. این اهرم چرخ ها را هدایت می کند و با بلند کردن چرخ ها می تواند آن ها را کنترل کند. در این نوع از دستگاه ها با عمل هیدرولیکی چرخ های جلویی بالا برده می شود. همان طور که گفتیم یدک کش های بلند کننده چرخ یکی از پرکاربردترین یدک کش ها است و علت این مسئله هم پر کاربرد بودن آن ها است. ازین نوع یدک کش ها در یدک کش زنجان بسیار استفاده می شود.

یدک کش های زنجیری

یدک کش های زنجیری یکی دیگر از دستگاه ها هستند که بیش تر در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند و بنا به دلایلی امروزه کم تر از این نوع دستگاه ها در یدک کش زنجان استفاده می شود. برای استفاده از این نوع دستگاه ها  در ابتدا یک کابل و یا سیم قوی کمک گرفته شده و به قسمت جلویی اتومبیل شما متصل میشود سپس یدک کش به حرکت در می آید و خودرو اتومبیل شما به دنبال آن کشیده می شود.

امروزه از این نوع دستگاه در یدک کش زنجان کم تر استفاده می شود و علت آن هم معایب آن است. از آن جایی که در این نوع زنجیر به سپر وصل می شود هنگامی که ماشین به دنبال یدک کش کشیده می شود ممکن است که به سپر ماشین آسیب های زیادی وارد شود. و در پیچ ها و ترمز کردن ها خطر آفرین بودند.

یدک کش های کامیونی

یدک کش های کامیونی از دیگر یدک کش هایی هستند که در امداد خودرو زنجان از آنها استفاده می شود. این نوع از خودرو ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. محبوبیت دستگاه های کامیونی بدلیل ایمن بودن آنهاست . هر گاه قصد جا به جایی ماشین های نو و یا ماشین های تصادفی را دارید می توانید از این یدک کش ها در یدک کش زنجان استفاده کنید.

در ساختار یدک کش های کامیونی از یک جدا کننده استفاده می شود این جدا کننده ها سطح بلندی دارند و محل قرار گیری آنها روی زمین است. روش استفاده از یدک کش های کامیونی به گونه ای است که که ابتدا سطح جدا کننده روی زمین قرار می گیرند و پس از آن اتومبیل های مورد نظر روی سطح جدا کننده می آیند و سپس توسط بازو های هیدرولیکی سطح جدا کننده بلند شده و روی کامیون قرار می گیرد به این صورت به راحتی می توانند اتومبیل ها را جا به جا می کنند.

کفی بر چیست؟

کفی بر یکی دیگر از انواع یدک کش زنجان است که در خدمات امداد خودرو زنجان از آنها استفاده می شود. در واقع در این جا منظور از کفی، کفی تریلر  است. کفی تریلر چیست؟ شکل کامیون را در نظر بگیرید کفی دقیقا شبیه به کامیونی است که هیچ دیواره ای ندارد. برای جا به جایی ماشین های سنگین  می توانید از آنها استفاده کنید البته برای جا به جایی موارد دیگری هم می توان از آنها استفاده کرد. به طور مثال این وسیله برای جا به جایی وسیله هایی مانند تجهیزات راه سازی، کانتینرها و… نیز استفاده می شود.

یدک کش زنجان
یدک کش زنجان

چگونگی ساخت کفی ها

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کفی ها از چه موادی ساخته می شوند؟ این وسیله توسط چوب هایی چند لایه که ضد آب هم هستند ساخته می شوند در واقع این چوب های ضد آب هستند و همچنین با روکشی مخصوص پوشیده شده اند. در ساخت این نوع از تریلرها از فلز هم استفاده می شود که جنس این فلز ها فولاد است و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. اکنون که با مواد سازنده این تریلرها آشنا شده ایم به معرفی مشخصات تریلر های کفی با کیفیت که در آقای امداد وجود دارد اشاره کرده ایم:

 1. زیربندی و محور ها: زیربندی تریلر ها دارای 3 محور است که وزن آن ها 3 تن است. این محور ها با دو نوع مختلف به کار برده می شوند، نوع اول محور های دیسکی و نوع دوم محور های کاسه ای.
 2. پایه توقف: پایه های توقف در تریلر ها دارای ظرفیت دینامیکی به اندازه 24 تن است و هم چنین اندازه ظرفیت استاتیک آن 50 تن است.
 3. میل ریش: اندازه میل ریش این وسیله 2 اینچ است.
 4. سیستم ترمز: سیستم ترمز تریلر ها دارای 2 شیر است که یکی از این شیر ها دارای وزن سبکی است و شیر دیگر آن وزن سنگینی دارد. در سیستم ترمز علاوه بر شیر ها 2 عدد بوستر مهم وجود دارد که محل قرار گیری آن ها دقیقا روی هر محور است.
 5. رنگ شاسی: روی تریلر ها یک لایه آستری اپوکسی وجود دارد. این کفی ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند. اگر کسی قصد خرید تریلر کفی داشته باشد خودش می تواند رنگ آن را انتخاب کند. رنگ های تریلر همگی از جنس پلی اورتان هستند.
 6. سیستم الکتریکی: در سیستم الکتریکی این دستگاه ها 2 مدار وجود دارد که یکی از آن ها درای 24 ولت است و دیگری 12 ولت دارد. در این قسمت از دستگاه ها یک جعبه تقسیم هم وجود دارد که می تواند به سوکت هایی با اندازه های مختلف وصل شود. در ساخت سیستم الکتریکی آنها از کابل هایی با قطر های مختلف استفاده می شود. تمامی چراغ هایی که در این سیستم استفاده می شود از نوع لامپ های ال ای دی هستند. چراغ عقب تریلر های کفی دارای بوق هشدار دهنده دنده عقب است.
 7. رینگ: در قسمت رینگ تریلر های کفی از 6 عدد رینگ های یک تکه و 3 تکه استفاده می شود.
 8.  لاستیک: در تریلر های از 6 حلقه لاستیک وجود دارد. معمولا باید بهترین نوع لاستیک استفاده شود تا بتواند توانای حمل بار را در مسافت های طولانی داشته باشد. در برخی از مواقع لاستیک های بی کیفیت باعث به وجود آمدن مشکلات متعددی برای افراد می شود.

جرثقیل ها

جرثقیل ها وسیله های دیگری هستند که برای امدادرسانی به خودروها در یدک کش زنجان از آنها استفاده میشود. در واقع این وسیله می تواند بار هایی که وزن بالایی دارند را جا به جا کند. جرثقیل ها دارای انواع مختلفی هستند که به معرفی آن ها می پردازیم.

 • جرثقیل های تاور کرین یا جرثقیل های برجی: این جرثقیل ها هنگام ساخت ساختمان ها و آپارتمان هایی که دارای ارتفاع زیادی هستند به کار برده می شوند در واقع کاربرد اصلی این جرثقیل ها در زمینه ساخت و ساز است.
 • جرثقیل های سقفی: جرثقیل های سقفی نوع دیگری از جرثقیل ها هستند که که در مکان هایی مانند سالن های صنعتی و در قسمت انبار و تولید به کار برده می شوند. این جرثقیل ها در ارتفاع نصب می شوند. این نوع جرثقیل ها در دو نوع مختلف ساخته می شوند. نوع اول جرثقیل های سقفی تک پل و نوع دوم جرثقیل های سقفی دو پل.
 • جرثقیل های دروازه ای: نوع دیگری از جرثقیل ها، جرثقیل های دروازه ای هستند که در دو نوع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، نوع اول جرثقیلهای دروازه ای و نوع دوم جرثقیل های نیم دروازه ای
 • جرثقیل های بازویی: جرثقیل های بازویی جرثقیل هایی هستند که می توان آنها را در صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد. این نوع از جرثقیل ها به دو دسته مختلف تقسیم می شوند. دسته اول جرثقیل های بازویی دیواری و دسته دوم جرثقیل های بازویی ستونی.
 • جرثقیل های آویز: جرثقیل های آویز جرثقیل هایی هستند که در ارتفاع های کم مورد استفاده قرار داد. جرثقیل های آویز می توانند اجسامی با وزن 5 تن را بلند کنند.
 • جرثقیل های خاص: برای این نوع جرثقیل ها به صورت ترکیبی از دیگر جرثقیل ها استفاده می شود.
 • جرثقیل های سیار: جرثقیل های سیار نوع دیگری از جرثقیل ها هستند که به دو صورت ثابت و سیار کارگاهی کار می کنند. در نوع ثابت این جرثقیل ها، جک نصب می شود که می توانند دارای کفی یا بدون کفی باشند هم چنین این جرثقیل ها می توانند به عنوان خودرو بر هم مورد استفاده قرار بگیرند. نوع سیار کارگاهی این جرثقیل ها با بار کار می کنند که در ادامه مطلب به توضیح بیشتری در مورد این نوع از جرثقیل ها خواهیم پرداخت.

دکل چیست؟

جرثقیل های سیار نوعی از جرثقیل ها هستند که به یک دکل مجهز شده اند. هنگامی که به اتومبیل ها آسیبی وارد شده باشد می توانید برای حمل و نقل آنها از این جرثقیل ها کمک بگیرید. امروزه جرثقیل ها پیشرفت بسیاری کرده اند و نسبت به گذشته کاربرد های بیشتری به آنها افزوده شده است زیرا در گذشته هنگام جا به جایی ماشین ها به کمک جرثقیل در طول مسیر خسارات زیادی به ماشین ها وارد می شد اما امروزه جا به جایی ماشین ها بسیار اصولی تر از آن چه که در گذشته انجام میشد، انجام می شود.

در گذشته که جرثقیل های دکل دار به مجهزی جرثقیل های امروزی نبودند هنگام حمل و نقل ماشین ها از الوارهای چوبی استفاده می کردند به این صورت که شیشه های خودرو را پایین می آوردند و الوار های چوبی را شیشه های در های عقب ماشین رد می کردند به صورتی که این الوار ها از دو طرف خودرو بیرون می آیند. و در نهایت تسمه کوچکی را به الوار های چوبی وصل می کردند و خودرو را به سمت بالا می کشیدند. عیب این روش حمل و نقل ماشین ها این بود که به ستون در های خودرو خسارت زیادی وارد می کرد.

یدک کش مطمئن در زنجان

سیستم یدک کش و شخصی که خودرو را حمل میکند در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثر و مهمی دارد. باید در هنگام حمل خودرو نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید.

یدک کش زنجان با تجربه بالای خود توانسته بدون بروز کمترین مشکل خودرو ها را به مقصد برساند و با وجود سیستم بازرسی و سیستم انتقادات و شکایات باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها به انجام برساند.

یدک کش با سیستم چرخ گیر

یدک کش زنجان با سیستم چرخ گیر یکی از مطمئن ترین و بی خطر ترین راه های حمل خودرو می باشد که یدک کش زنجان با مجهز کردن خودرو برهای خود به این سیستم سعی داشته است نارضایتی مشتریان یدک کش با نیسان و ماشین شاسی بلند را به کمترین مقدار برساند.

یدک کش زنجان با بهره بردن از علم روز و تجهیزات پیشرفته خود امکان حمل نیسان و ماشین های شاسی بلند را دارا میباشد که این موضوع باعث بالا رفتن رضایت مشتریان شده است.

یدک کش زنجان
یدک کش زنجان

خدمات یدک کش زنجان

از آن جایی که حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. یدک کش زنجان یکی از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. خدمات یدک کش زنجان شامل خودروبر میانه و خودروبر شهرستان‌های نزدیک به دو صورت خودربر تکی و خودروبر تریلی قابل ارائه است.

در هر ساعتی از شبانه روز در زنجان، خودروی شما دچار هر گونه مشکل و خطایی شد فقط کافی است تا با شماره 09121410821 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناسان متخصص و با تجربه ما توضیح دهید. یدک کش زنجان انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به سایر نقاط در شهر زنجان جا به جا می‌کند.

هزینه حمل خودرو با یدک کش زنجان

پیدا کردن یک جرثقیل یدک کش زنجان قابل اطمینان و با تجربه که بتواند اتومبیل را بدون آسیب به مقصد برساند و هزینه‌ی زیادی را نیز مطالبه نکند اندکی دشوار است. یک یدک کش خودروی حرفه‌ای قبل از این که خودروی شما را حمل کند اگر به تعمیر ماشین اشراف کامل داشته باشد ابتدا اقدام به عیب یابی کرده تا شاید با برطرف کردن ایراد در محل دیگر احتیاجی به حمل ماشین به تعمیرگاه نباشد.

قیمت خودروبر در زنجان به عوامل مختلفی بستگی دارد

 • هزینه حمل خودرو بر اساس نوع اتومبیل: بکسل ماشین سواری، یدک کش ماشین سنگین
 • مدل ماشین حمل شونده
 • مسافتی که خودروبر برای حمل خودرو طی می‌کند.

برای حمل خودرو کافی است تا با یدک کش زنجان به شماره 09121410821 تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما برسانند.

خدمات یدک کش زنجان

 • جرثقیل حمل خودرو صفر و کلاسیک
 • یدک کش آنلاین در میانه
 • امداد خودرو شبانه روزی میانه
 • خودروبر کفی‌دار
 • کامیونت حمل خودرو
 • خودروبر سیار
 • یدک کش خودرو با ماشین زنجیردار
 • نیسان جرثقیل ماشین‌های تصادفی، مسابقه‌ای، صفر کیلومتر
 • حمل خودروهای خارجی و داخلی
 • جا به جایی و حمل خودرو درون شهری
 • حمل ماشن‌های حامل بار
 • جرثقیل ماشین‌بر خودروهای سنگین

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *