تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

امداد خودرو ابهر قزوین

امداد خودرو ابهر

امداد خودرو ابهر قزوین در سریعترین زمان ممکن و با کم ترین قیمت در خدمت شماست

در صورت نیاز به امداد خودرو در شهرستان ابهر می توانید با تیم مجرب ما تماس بگیرید و از خدمات ما در زمینه بهره مندی امداد خودرو در ابهر بهره مند شوید.

امداد خودرو در ابهر

همچنین اگر در مسیر ابهر قزوین برای شما مشکلی رخ داده است می توانید با امداد خودرو ابهر قزوین ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به مکان اعلامی شما برسانند.

هدف ما هموراه این بوده است که خدمات امداد خودرو در ابهر را به بهترین حالت ممکن به هم شهریان عزیزمان ارائه کنیم تا با قیمت مناسب تر و خدمات بهتر بتوانند کارهای خود را به اتمام برسانند

شرکت امداد خودرو زنجان برای وجه تمایز خود و اینکه خدمات عالی خود را به همشهریان خود ارائه کند موارد زیر را برای شما عزیزان در نظر گرفته است:

  1. جابجایی خودروهای صفر کیلومتر
  2. جابجایی خودروهای شاسی بلند
  3. جابجایی خودروهای خرابی و تصادفی در داخل و خارج از شهر

موارد بالا تنها برخی از خدمات ماست و در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را پیرامون سوالتان ارائه دهند.

عزیزانی که قصد دارند با مراجعه به دفترما کارهای خود را پیگیری نمایند می توانند از آدرس های زیر استفاده نمایند

آدرس دفتر امداد خودرو زنجان : زنجان، خیابان خیام شرقی ، رو به روی سیلو ،جنب رستوران بابا بزرگ ، دفتر شرکت امداد خودرو فردین بهرامی

آدرس پایگاه شماره یک امدادخودرو فردین بهرامی : کیلومتر 41 اتوبان زنجان _تبریز لاین جنوبی ( از سمت تبریز به سمت زنجان 41 کیلومتر مانده به زنجان) داخل مجتمع خدمات رفاهی رونیکام مکانیکی و امداد خودرو فردین بهرامی .

خدمات در محل ، حمل خودرو با نیسان و خودرو سوار کفی ، صدور کارت اشتراک ، مجهز به مکانیکی و لوازم یدکی،باتری سازی و … به صورت شبانه روزی

تلفن شرکت: 02433724418

تلفن مدیریت: 09121410821

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *