Contents

امداد خودرو ایجرود

امداد خودرو ایجرود برای تمامی مشتریان محترمی که در ایجرود نیاز به امداد رسانی و یا خودرو بر دارند، این امکان را به آنان خواهیم داد که که امداد رسانی و حمل خودروی آن‌ها در کمترین زمان ممکن با پیشرفته ترین تجهیزات و با تیم کاربلد انجام خواهد شد و با رضایت مندی کامل از مشتریان همیشگی ما خواهید شد.

امداد خودرو ایجرود

 • شرکت امداد خودرو ایران در اواخر اسفند سال 1378 در پی سیاست کامل کردن گروه صنعتي ايران خودرو تاسيس گردید.
 • زمانی كه خودروی شما به علت نقص فنی دیگر حركت نکرد و يا حرکت داشت ولی مثل قبل نبود ، در هر زمان و در تمامی نقاط ایجرود که هستید می‌توانيد با تلفن‌ مركز امداد سیار جاده ای خودرو تماس بگیرید تا امدادگران شركت در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به رفع مشكل و راه‌اندازی خودروی شما کنند و اگر تلفنی مشکل حل نشد سریعا به مکانی که شما هستید میایند و نقص فنی را حل میکنند .

  امداد خودرو ایجرود
  امداد خودرو ایجرود

از جمله مهمترين ضرورت‌هاي تشكيل شركت امدادخودرو ايران مي توان به موارد ذيل اشاره نمود

 • افزايش فراواني خودروهاي توليدي گروه صنعتي ايران خودرو و گسترش توزيع محصولات و تنوع آنها در سراسر كشور فقدان مركزي جهت ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و كارآمد به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 • افزايش نيازها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش ضرورت توجه و رفع اين نيازها و انتظارات جديداز آنجائيكه در زمان تاسيس شركت، هيچ الگوي داخلي جهت ارائه خدمات امدادي به خودروها در كشور وجود نداشت، اين شركت فعاليت خود را از فروردين 1379 با ماموريت اوليه و آغازين ارائه خدمات امداد سيار به دارندگان محصولات ايران خودرو، با عمر كمتر از ده سال آغاز نمود.
 • در ادامه با افزايش چشمگير توسعه محصولات ايران خودرو و گستردگي توزيع محصولات، افزايش انتظارات مشتريان و همچنين توسعه سخت افزاري و نرم افزاري فرآيندهاي عملياتي و پشتيباني شركت، خدمات جديدي نيز به حوزه ماموريت سازمان اضافه شد.

 انواع خدمات امداد رسانی سیار امداد خودرو ایجرود

شرکت خودروبر زنجان آماده ارائه خدمات امداد رسانی در ایجرود برای همشهریان عزیز می‌باشد.

این خدمات در محل شما انجام می‌پذیرد و نیاز به رفت و آمد در ایجرود نمی‌باشد:

سوخت رسانی:

اگر به سوخت نیاز داشتید همکاران ما در ایجرود شما را یاری خواهند کرد.

شارژ و باتری:

همکاران ما آماده ارائه تعویض و دشارژ باتری اتومبیل شما در امداد رسانی در ایجرود هستند.

تعمیر خودرو در محل:

همکاران باتجربه و زبده ما تعمیرات انواع برند خودروی شما را در محل انجام می‌دهند.

تعویض روغن در محل:

کارشناسان ما خدمات تعویض روغن در محل را با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین روغن‌ها در ایجرود انجام می‌دهند.

تعویض شمع و وایر:

برای کارایی بهتر موتور خدمات تعویض شمع و وایر در محل انجام می‌گیرد.

تعویض لنت ترمز:

تعویض لنت ترمز برای ایمنی سرنشینان خودرو در امداد خودرو ایجرود انجام می‌پذیرد.

و…

برای آگاهی از دیگر خدمات امدادرسانی سیار امداد خودرو ایجرود با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان و دریافت خدمات امدادی امداد خودرو ایجرود با شماره 09121410821 تماس بگیرید.

امداد رسانی سیار امداد خودرو ایجرود

شرکت خودروبر زنجان برای رفاه حال همشهریان عزیز ایجرود با تیمی متخصص و زبده برای خدمات رسانی امدادی در محل حاضر می‌شوند و کلیه خدمات امدادی را در محل اعم از تعمیر و تعویض قطعات خودرو و شارژ باتری انجام می‌دهند تا خودروی شما در محل، تعمیر شود و نیازی برای حمل خودرو نباشد.

مکانیک سیار شبانه روزی در ایجرود

امداد خودرو ایجرود برای هر چه بهتر رسانی خدمات در محل مکانیک‌های سیار خود را به محل شما اعزام می‌کنند که در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمت رسانی برای شما عزیزان در شهر ایجرود می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از امداد خودرو ایجرود با شماره 09121410821 تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس امداد خودرو ایجرود

برای بهرمندی از خدمات امداد رسانی امداد خودرو ایجرود برای همشهریان عزیز در ایجرود و همچنین شهرهای مجاور با ما تماس حاصل فرمایید تا خدمات امداد رسانی خودروی شما را در کمترین زمان ممکن با نازل‌ترین قیمت و با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای شما عزیزان انجام دهد.

شماره تماس امداد خودرو ایجرود: (09121410821)

مزایای امداد خودرو ایجرود

شرکت خودروبر زنجان خدمات امداد رسانی امداد خودرو  ایجرود را برای شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 1. تعمیر درمحل
 2. مشتری مداری
 3. مشاوره رایگان در رابطه با خودرو شما
 4. سوخت رسانی در اسرع وقت
 5. سرعت در امداد رسانی در کمترین زمان و با هزینه مناسب
 6. تعمیرات خودرو در 24 ساعت شبانه روز
 7. امدادگران با تجربه و خوش برخورد

  امداد خودرو ایجرود
  امداد خودرو ایجرود

امدادگر حرفه‌ای در امداد خودرو ایجرود چه ویژگی‌هایی دارد؟

حرفه‌ای بودن امدادگر خودرو و دارا بودن ویژگی‌های زیر از نکات قوت یک شرکت امداد رسانی می‌باشد.

 • مشتری مداری: شرکت خودروبر زنجان با چند سال سابقه امداد رسانی با کادری مجرب و کار بلد در ایجرود آماده ارائه خدمات امداد رسانی می‌باشد. با سریع ترین زمان و کمترین هزینه امداد رسانی خودرو در ایجرود را از ما بخواهید.
 • تجهیزات: امداد خودرو ایجرود با استفاده ار بهترین و با کیفیت ترین ابزارها برای تعمیر خودروی شما در محل و پیشرفته ترین تجهیزات حمل خودرو، خودروی شما را با کمترین تکان جابجا می‌کنند.
 • زمان: امداد خودرو در نزدیکی شما باشد و در کمترین زمان ممکن در محل شما برای امداد رسانی حاضر شود تا در زمان صرفه جویی شود.

هدف امداد خودرو ایجرود

هدف ما یاری رسانی و مشاوره در ایجرود در کمترین زمان ممکن با استفاده از نیروی مجرب و خودرهای امدادی و خودروی یدک کش ایمن است. که وقت با ارزشمند شما همشهریان عزیز در ایجرود هدر نرود و بتوانید به راحتی از امداد رسانی ما بهرمند شوید و باعث کسب رضایت شما مشتریان عزیز شود. تعرفه مناسب امداد خودروبر زنجان برای حمل انواع خودرو های شما از مزیت‌های شرکت خودروبر زنجان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از امداد خودرو ایجرود با شماره 09121410821 تماس بگیرید.

رعایت نکات ایمنی در بازو بسته کردن باتری اتومبیل‌ها

باید در تعویض باتری اتومبیل برای جلوگیری از حادثه نکات ایمنی رعایت شود. باز و بسته کردن بست‌های باتری باید به طریقی انجام گیرد که در صورت تماس ابزار با بدنه باعث تولید جرقه نشود. رعایت نکات ایمنی باعث جلوگیری این حوادث می‌شود.

خدمات امداد خودرو ایجرود

امداد خودروهای ایجرود بخش مهمی از فعالیت های خدمات پس از فروش این شرکت بوده که به صورت شبانه روزی و به صورت ۳۶۵ روز در تمام سال، ارائه امدادرسانی به ب.ام.و سواران می باشد. در حال حاضر شرکت پرشیاخودرو از خودرو های امداد BMW با تجهیزات امداد رسانی بهره می گیرد.

خدمات قابل ارایه در مرکز تماس واحد امداد

 • مشاوره فنی خودرو
 • آموزش اپشنهای خودرو بصورت ارتباط تصویری
 • ثبت درخواست امداد و سرویس در محل
 • ثبت درخواست حمل خودرو
 • اخذپذیرش برای نمایندگیها
 • پیگیری امداد ،حمل و سرویس در محل
 • ارایه توضیحات در خصوص خدمات و محصولات شرکت پرشیا خودرو

امداد سیارایجرود

تعميرات كليه خودروهای در امداد سیار خودرو انجام میشود تمامی خودروها اگر نیاز به تعویض قطعات باشند با قطعات اورجینال و با کیفیت انجام میشود.

روش ارائه خدمات امداد سیارایجرود

 • برای درخواست امداد سیار با مركز امداد جاده‌ای خودرو سراسر کشور تماس بگیرید؛ پس از اعلام موقعیت خودرو و دیگر مشخصات مورد نیاز، هماهنگی‌های لازم برای ارسال امداد سیار از نزدیک‌ترین نمایندگی صورت می‌پذیرد.
 • پس از اتمام تعميرات، گزارش بازديد و تعمير خودرو را در صورتحساب خدمات‌رسانی سیار ملاحظه کنید؛ در صورت تأیید آن را امضا و يك نسخه از آن را از امدادگر دريافت کنید.
 • پس از انجام تعمیرات، همکاران ما در بخش نظرسنجی با شما تماس خواهند گرفت. خواهشمند است نظرات خود را درباره نحوه خدمت دریافت شده اعلام فرمایید .

امداد خودرو ایجرود (یدک کش سیار)

 • پرسنل و خودروهای یدک کش خودرو با حضور در محل در کمترین زمان ، تمامی خدمات امداد رسانی و جابجایی خودروی شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند. هدف امداد خودرو پرسنل و خودروهای یدک کش خودرو با حضور در محل در کمترین زمان ، تمامی خدمات امداد رسانی و جابجایی خودروی شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند.
 • هدف امداد خودرو کسب رضایت شما عزیزان می باشد. شما در هر کجا با هر خودرویی که هستید به امدادرسانی خودروی شما میرسند.

امداد خودرو سیار در ایجرود

تمامی خدمات امداد خودرو، یدک کش و جابجایی خودرو در تمامی مناطق ایجرود خدمات تعمیر در محل و امداد سیار درایجرود انجام می شود.

 • امداد خودرو ایجرود یکی از با تجربه ترین و قدیمی ترین امداد خودروهای مناطق ایجرود است . شما با تماس با این نمایندگی خیالتان بابت تعمیر خودرو و یا جابه جایی آن راحت میباشد.
 • اول ایمنی راه ها و جاده‌ها مهم است بعد ضرورت وجود خودروهای ایمن، و از همه مهمتر وجود امدادگران حرفه ای و باتجربه که در این جاده ها اگر اتفاقی بیفتد و خودرو خراب شود به داد امداد خواهان برسند.
 • امداد جاده‌ای یا امداد سیار بهترین دلگرمی برای مسافران خودروها میباشند. شرکت امداد خودرو با داشتن امداد جاده‌ایی در محدوده های مختلف ایجرود بعنوان پشتیبان مطمئن در جاده‌ها در کنار مشتریان خودرو‌ها هستند.
 • خدمات امداد خودرو شامل :1. رفع ایرادات اولیه خودرو،2. تعویض قطعات مصرفی که مشکل دارند و3. رفع ایرادهای الکتریکی .و اگر خودرو در محل تعمیر نشد به نزدیکترین نمایندگی تعمیر انتقال داده میشود.

امداد سیار خودرو در ایجرود

 • امدادخودرو ایجرود از بهترین و معتبر ترین شرکت امداد خودرو از لحاظ امداد رسانی و خدمات سیار خودرو در ایجرود است، امداد خودرو در جهت بالا بردن کیفیت و سرعت عمل و امداد رسانی به همشهریان ایجرودی میباشد.
 • امداد خودرو در تمامی نقاط ایجرود فعالیت دارد. امدادگران ما درایجرودبه یاری شما می آیند و به رفع مشکل خودرو می پردازند، امدادگران ما تمامی خودروها را تعمیر میکنند.

روش ارائه خدمات امداد خودرو ایجرود

شما عزیزان جهت درخواست امداد با مرکز پیام و یا تلفن امداد خودرو با شماره های تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراک و یا شماره مشترک مشتریان خودروی خود را ثبت و درخواست امداد رسانی را شرح نمایید تا برای پیگیری های بعدی در امداد خود ضایت شما عزیزان می باشد. شما در هر کجا با هر خودرویی که هستید به امدادرسانی خودروی شما میرسند.

امداد خودرو سیار در ایجرود

تمامی خدمات امداد خودرو، یدک کش و جابجایی خودرو در تمامی مناطق ایجرودخدمات تعمیر در محل و امداد سیار ایجرود انجام می شود.

امداد سیارامداد خودرو ایجرود

 • امداد سیار خودرو یکی از با تجربه ترین و قدیمی ترین امداد خودروهای مناطق ایجروداست . شما با تماس با این نمایندگی خیالتان بابت تعمیر خودرو و یا جابه جایی آن راحت میباشد.
 • اول ایمنی راه ها و جاده‌ها مهم است بعد ضرورت وجود خودروهای ایمن، و از همه مهمتر وجود امدادگران حرفه ای و باتجربه که در این جاده ها اگر اتفاقی بیفتد و خودرو خراب شود به داد امداد خواهان برسند.
 • امداد جاده‌ای یا امداد سیار بهترین دلگرمی برای مسافران خودروها میباشند. شرکت امداد خودرو با داشتن امداد جاده‌ایی در محدوده های مختلف ایجرودبعنوان پشتیبان مطمئن در جاده‌ها در کنار مشتریان خودرو‌ها هستند.
 • خدمات امداد خودرو شامل :1. رفع ایرادات اولیه خودرو،2. تعویض قطعات مصرفی که مشکل دارند و3. رفع ایرادهای الکتریکی .و اگر خودرو در محل تعمیر نشد به نزدیکترین نمایندگی تعمیر انتقال داده میشود.

امداد سیار خودرو در ایجرود

 • امدادخودرو ایجرود از بهترین و معتبر ترین شرکت امداد خودرو از لحاظ امداد رسانی و خدمات سیار خودرو در ایجرود است، امداد خودرو در جهت بالا بردن کیفیت و سرعت عمل و امداد رسانی به همشهریان ایجرودی میباشد.
 • امداد خودرو در تمامی نقاط ایجرود فعالیت دارد. امدادگران ما در ایجرودبه یاری شما می آیند و به رفع مشکل خودرو می پردازند، امدادگران ما تمامی خودروها را تعمیر میکنند.

روش ارائه خدمات امداد خودرو ایجرود

 • شما عزیزان جهت درخواست امداد با مرکز پیام و یا تلفن امداد خودرو با شماره های تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراک و یا شماره مشترک مشتریان خودروی خود را ثبت و درخواست امداد رسانی را شرح نمایید تا برای پیگیری های بعدی در امداد خودرو مورد استفاده قرار گیرد.
 • تعمیرکاران امدادخودروی در کوتاهترین زمان به محل شما می آیند و به تعمیر خودروی شما میپردازند.پس از اتمام کار تعمیرگزارش بازدید و تعمیر خودرو را ملاحظه کنید و در صورت تایید انرا امضا کنید بعد یک نسخه از ان را امدادگربه شما میدهد . با امداد خودرو در جاده های ایجرودنمی مانید .

  امداد خودرو ایجرود
  امداد خودرو ایجرود

شرکت امداد خودرو تمامی خدمات امدادی از جمله :

 1. حمل خودرو خودرو بر
 2. جابجایی خودرو
 3. .امداد در محل
 4. خدمات سیار خودرو فقط در ایجرود
 5. مکانیکی سیار در تمامی نقاط ایجرود
 6. تعمیرات سیار خودرو

امداد خودرو خدمات امدادی

خودروی شما در صورتیکه نقص فنی پیدا کند و دیگرحرکت نکند شما باید با امداد خودرو تماس بگیرید درهر زمان ودر هر مکان و در هر ساعات شبانه روز در ایجرود می‌توانیم به شما امدادخواه کمک کنند و مشکل خودروی شما را تعمیر کنند.

امداد سیار

جهت درخواست امداد با مراکز شرکت امداد خودرو تماس بگیرید و پس از اعلام شماره اشتراک و یا شماره شاسی خودرو خود ثبت امداد میشود و بعد پیگیری‌های بعدی انجام میشود. پس از اتمام تعمیرات سیار شما میتوانید با آرامش به ادامه مسیر خود بپردازید.

امداد سیار خودرو

اعزام مکانیک در محل با لوازم یدکی بصورت شبانه روزی ، مجهز به مجتمع تعمیرگاهی ، صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور ، کلیدساز و تراشکار با کادری مجرب و متعهد .

چگونگی عملکرد امداد خودرو :

 • اگر در جاده خودروی شما دچار نقص فنی شد ، شما بی تردید در کاپوت ماشین را باز میکنید تا ببینید می توانید ان را تعمیر کنید.بعد اینکه نتوانستید بی تردید به یاد بهترین امداد خودرو میفتید.
 • با شماره امداد خودرو تماس میگیرید اما شما باید به امداد خودرویی تماس بگیرید که در کار خود خبره و حرفه ای باشد. با تماس با امداد خودروی ما شما را راهنمایی میکنیم تا اول بتوانید اگر ایراد ماشینتون جزئی باشد ، خودتان ان را تعمیر کنید .
 • ولی اگر کار از این حرفا گذشته باشد و نیاز بود که ماشینتون به یک تعمیرگاه معتبر و خوب حمل بشود ، باز هم حمل ماشین به تعمیرگاهی که در محدوده خودروی شما است حمل میشود یا اینکه به تعمیرگاهی که شما معرفی میکنید میرود.

خدمات قابل ارائه امداد خودروی :

 1. 1 ارائه خدمات مشاوره تلفنی و پاسخگویی به درخواست امدادخواه
 2. اعزام سریع تیم امدادی به محل امدادخواه
 3. رفع ایرادها در محل
 4. هماهنگی جهت انتقال خودرو به تعمیرگاه
 5. دریافت فایل لیست قطعات و خدمات امدادی

امداد خودرو

 1. مکانیکی
 2. جلوبندی
 3. تنظیم موتور
 4. تعـویض روغن
 5. تعمیرات در محل کار
 6. سرویس روغن درمحل
 7. فروش ونصب باتری

مکانیکی :

امداد خودرو ایجرود تعمیرات گیربکس ، رفع دودآبی و سیاه موتور، تعمیرات موتور، رفع روغن ریزی موتور ، تعویض تسمه تایمینگ ، تعویض دیسک وصفحه ، تعمیرات سرسیلندر، بازدید تمامی چراغ ها …

جلوبنــدی :

امداد خودرو ایجرود تعمیراکسل عقب ، تنظیم ارتفاع ، رفع لاستیک سایی ، تعمیرجلوبندی ، رفع سروصدای جلوبندی، تعمیرات جعبه فرمان …

تنظیــمات موتور :

امداد خودرو ایجرود عیب یابی کلی موتور، شست و شوی انژکتور ، شست و شوی دریچه گاز …

تعویض روغن :

امداد خودرو ایجرود تعویض روغن گیربکس ، تعویض روغن دیفرانسیل ، تعویض تمامی فیلترها ، گریس کاری ، تنظیم باد و تعویض روغن موتور ، …

هدف تعمیر خودرو در محل :

افزايش مشتريان

 • جلوگيری از اتلاف وقت
 • تنوع در خدمات سيار
 • افزايش درآمد
 • پيشتاز در امر خدمات پس از فروش
 • ارائه خدمات بهتر
 • جلوگيری از پرداخت هزينه اضافی توسط مشتری
 • خدمات سرويس دوره ای
 • تعميرات خودرو
 • امداد خودرو ایجرود

نکات امداد خودرو برای عمر باتری ماشین :

 • در زمان گرما سطح الکترولیت را بررسی کنید و آب باتری را به سطح لازم برسانید
 • مراقبت مستمر از باتری و موتور خودرو
 • در زمان سرما باتری را شارژ و موتور را گرم کنید

​امداد خودرو در ایجرود

 • تعمیرات موتور در مکانیکی ایجرود
 • تعمیرات گیربکس در مکانیکی ایجرود
 • تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک
 • تعمیر سرسیلندر
 • تعویض تسمه تایمینگ خودرو
 • سیستم خنک کاری
 • تعویض بلبرینگهای چرخ
 • مکانیکی ایجرود
 • مکانیکی سیار ایجرود
 • خدمات فنی خودرو مکانیکی
 • تعمیرگاه تخصصی ایجرود