تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

 خودروبر قیدار

خودروبر قیدار

خودروبر در قیدار با چندین سال سابقه طولانی در بخش امداد جاده‌ای و شهری بصورت شبانه روزی فعالیت می‌کند. خودروبر در قیدار خدمات امداد خودرو قیدار، تعمیر درمحل و جابه‌جای به تعمیرگاه‌های تخصصی و مشاوره رایگان برای خدمات امدادی و تعمیرات را برای همشهریان عزیز در قیدار انجام می‌دهد. ما در شهر قیدار و شهرهای اطارف خدمات امدادی برای مردمان عزیز کشورمان را انجام می‌دهیم. ما نمی‌گوییم ارزان‌ترین هستیم ولی نیروهای ما جزو بهترین‌ها و باتجربه‌ها هستند و گروهی کارآزموده و زبده داریم و با امنیت و ایمنی بالا و سرعت بالا در خدمت شما هستیم.

خودروبر قیدار- امداد خودرو قیدار

خدمات خودروبر قیدار

مجموعه خودروبر قیدار به‌صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته آماده امداد رسانی می‌باشد.

  • جابه‌جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه‌های مجهز و معتبر در قیدار.
  • جابه‌جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه در قیدار.
  • جابه‌جایی خودروهای مسابقه در قیدار.
  • جابه‌جایی خودروهای لوکس و لاکچری با راعیت اصول مربوطه در قیدار.
  • جابه‌جایی خودروهای وارداتی صفرکیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در قیدار.

حمل و نقل حرفه‌ای در قیدار و شهرهای اطراف به‌صورت شبانه روزی و همه روزه با بروزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و با همراهی تیم مجرب.

برای ارتباط با ما کافی است با شماره 09121410821 تماس بگیرید.

همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما خواهند رساند.

تیم با تجربه خودروبر قیدار با توجه به حمل و نقل و جابه‌جایی روزانه خودرو و ماشین‌ها ، شروع به خدمت رسانی برای متقاضیان گرامی برای جابه‌جایی و حمل انواع خودرو، انواع ماشین آلات صنعتی و قطعات صنعتی کرده است.

باعث افتخار شرکت خودروبر قیدار است که به همشهریان عزیز در قیدار و شهرهای اطراف خدمات امداد رسانی را ارائه دهد. با ارائه خدمت رسانی کاملا حرفه‌ای و داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه امدادی و حمل خودرو در کلیه امور حمل خودرو و امداد خودرو قیدار به مشاوره رایگان در حوزه حمل و نقل وانتقال با جرثقیل و پاسخ گویی به مشتریان محترم در قیدار در کنار شما هستیم.

امداد خودرو چیست؟

در بعضی مواقع زمانی که با خودوری خود در حال سفر در جاده هستیم ناگهان خودروی ما دچار مشکل فنی می‌شود که امکان راه‌اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به دلیل کمبود و یا نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه‌اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم. حال تلیف چیست؟

در این طورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه‌اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با تیم امداد خودرو قیدار به شماره 09121410821 است تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای ارائه ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقض فنی خودرو در محل حاضر شوند.

با اولین تماس به صورت 24 ساعته در خدمت همشهریان عزیز هستیم و آماده خدمات‌‌دهی اعم از جابه‌جایی، تعمیر در محل و… هستیم. با یک بار تماس با امداد خودرو قیدار و خودروبر قیدار شماره ما ( 09121410821 ) در گوشی خود ذخیره کنید و دیگر نگران حمل و نقل و خرابی خودروی خود نباشید چرا که ما در کنار شما هستیم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *