تماس با ما

09121410821

واتس آپ

برای ارسال لوکیشن

اینستا گرام ما

دیدن خبر های داغ

خودرو سوار زنجان

خودرو سوار زنجان

خودرو سوار زنجان از آن جایی که حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. خودرو سوار زنجان یکی از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

خودرو سوار زنجان

خدمات خودرو سوار زنجان شامل خودرو سوار زنجان و خودروبر شهرستان‌های نزدیک به دو صورت خودربر تکی و خودروبر تریلی قابل ارائه است. در هر ساعتی از شبانه روز در زنجان، خودروی شما دچار هر گونه مشکل و خطایی شد فقط کافی است تا با شماره 09121410821 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناسان متخصص و با تجربه ما توضیح دهید. خودرو سوار زنجان انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به سایر نقاط در شهر زنجان جا خودرو سوار زنجان به جا می‌کند.

 

هزینه حمل خودرو با خودرو سوار زنجان

پیداکردن یک جرثقیل یدک کش قابل اطمینان و با تجربه که بتواند اتومبیل را بدون آسیب به مقصد برساند و هزینه‌ی زیادی را نیز مطالبه نکند اندکی دشوار است. یک یدک کش خودروی حرفه‌ای قبل از این که خودروی شما را حمل کند اگر به تعمیر ماشین اشراف کامل داشته باشد ابتدا اقدام به عیب یابی کرده تا شاید با برطرف کردن ایراد در محل دیگر احتیاجی به حمل ماشین به تعمیرگاه نباشد.

قیمت خودرو سوار زنجان

قیمت خودرو سوار زنجان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آن اشاره کرده‌ایم:

 • هزینه حمل خودرو بر اساس نوع اتومبیل: بکسل ماشین سواری، یدک کش ماشین سنگین
 • مدل ماشین حمل شونده
 • مسافتی که خودروبر برای حمل خودرو طی می‌کند.

برای حمل خودرو کافی است تا با شماره 09121410821 تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما برسانند.

خدمات خودرو سوار زنجان

 • جرثقیل حمل خودرو صفر و کلاسیک
 • یدک کش آنلاین در میانه
 • امداد خودرو شبانه روزی میانه
 • خودروبر کفی‌دار
 • کامیونت حمل خودرو
 • خودروبر سیار
 • یدک کش خودرو با ماشین زنجیردار
 • نیسان جرثقیل ماشین‌های تصادفی، مسابقه‌ای، صفر کیلومتر
 • حمل خودروهای خارجی و داخلی
 • جا به جایی و حمل خودرو درون شهری
 • حمل ماشن‌های حامل بار
 • جرثقیل ماشین‌بر خودروهای سنگین

چرخگیر در زنجان

جهت جابجایی آسوده و خیال راحت خودروی خود از این چرخگیر ها با جک هار قدرتمند و امنیت بالا و استاندارد های استفاده شده روز که کمترین آسیب را به بدنه خودرو های در حال حمل می رسانند استفاده نمائید.

خودروبر در زنجان

طبیعی‌ست که با افزایش قیمت روز افزون خودرو، حساسیت شما هم برای حمل و نقل خودروهایتان بالا برود.
حمل خودرو لوکس نیاز به مهارت و تجربه دارد. بد نیست اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و بدانید که خودروها را می‌توان به وسیله‌ی هواپیما، کشتی، قطار یا کامیون به این طرف و آن طرف برد‌.

خودرو بر سیار زنجان

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو زنجان یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر زنجان است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

خدمات خودرو بر زنجان

از امکانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است که صد در صد آن را در اختیار افراد کار آزموده و کار بلد و معتبر قرار دهیم . خودروبر زنجان با گروهی حرفه ای و کادری مجرب  متخصص در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر می باشد که با بیش از سالها فعالیت در زمینه خودروبری در کشور هم اکنون در خدمت همشهریان عزیز زنجانی در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه هستیم .

مکانیک در زنجان

 • حمل انواع خودروهای معیوب و تصادفی به تمام نقاط کشور با قیمت مناسب
 • جابه جایی خودروهای صفر و شاسی بلند و خرابی و تصادفی به صورت تکی و تعداد در داخل شهر و برون شهر
 • به همراه بیمه تا سقف ۲ میلیارد تومان با ما سریع و آسوده خاطر خودروهای خود را جا به جا کنید
 • خدمات در محل.حمل خودرو با نیسان و خودرو سوار کفی جرثقیل خاور سنگین و نیمه سنگین و سبک.

یدک کش زنجان

هر راننده ای با هر نوع مهارت رانندگی ، حداقل یک بار از امکانات خودرو بر ها، استفاده می کند . خودروبر زنجان یکی از مدرن ترین و به روز ترین خودروبرهای کشور است ، که انواع خدمات خودرو بری را نه تنها در قالب خودروبر زنجان در این استان انجام می دهد ؛ بلکه این گروه بسیار معتبر و بزرگ و شناخته شده خدمات خود را در حوزه ی خودرو بری در استان های مختلف ، با خبره ترین پرسنل و به روز ترین ماشین آلات در سراسر کشور انجام می دهد .

کفی خودرو بر در زنجان

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ،خودرو ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است .ویا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم .در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل تماس گرفتن با گروه امدادخودرو و خودرو بر زنجان یا نزدیکترین مراکز امداد رسانی امداد گران زنجان است .تا درسریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودروئی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند و نصبت به رفع عیب یا حمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه اقدام نمایند .

بهترین امداد خودرو در زنجان چه ویژگی هایی دارد

 1. بهترین امداد خودرو باید در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما برساند .
 2. دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما باشد.
 3. دارای بیمه خودرو باشد تا در صورت جابجایی خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 4. از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده بکند.
 5.  در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.
 6. مجهز به جدیدترین خودرو های امداد خودرو در زنجان باشد.
 7.  خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد باشد.

هر زمان در جاده های متصل به زنجان خودرو شما مشکل پیدا کرد.می توانید با شماره تماس امدادخودرو 09121410821 تماس حاصل فرمائید.برای تعمیر در محل ماشین های ایران خودرو مکانیک سیار شبانه روزی ما آماده ارائه خدمات میباشند.

امداد خودرو زنجان – تبریز

امداد خودرو زنجان به طرف تبریز با شماره تماس امدادخودرو 09121410821 در آزادراه زنجان تبریز فعالیت خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

همراه با مکانیک سیار برای تعمیر در محل یا حمل خودرو با نازلترین قیمت دارای یدکش زنجان خودروبر زنجان با شماره تلفن 09121410821 جرثقیل زنجان حمل خودرو زنجان کفی خودروبر زنجان امداد خودرو منطقه زنجان امدادخودرو زنجان به صورت شبانه روزی در زنجان می باشد

خدمات تعمیر خودرو زنجان

در بعضی از شرایط، زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم. خودرو ما دچار نقص فنی می شود. که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودروو تعمیر آن نیستیم. در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل تماس گرفتن با گروه امداد خودرو و خودرو بر زنجان یا نزدیکترین مراکز امداد رسانی امداد گران زنجان است تا درسریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودروئی و رفع نقص فنی خودرودر محل حاضر شوند و نصبت به رفع عیب یاحمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه اقدام نمایند.

خودروبر تکاب

یکی از امکانات مهم و اصلی ما خودروی شخصی ما است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. خودروبر زنجان گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل خودرو شما در شهر میباشد که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد .

امداد خودرو سرچم-بستان آباد

خودروبر های تک ظرفیته قابلیت حمل یک خودرو را دارند ، مثلا اگر شما یک خودرو صفر کیلومتر را از نمایشگاه خریداری کرده باشید می توانید با یک خودروبر تک ظرفیته به زنجان ارسال کنیدخودروبرهای چند ظرفیته میتوانند همزمان 6 الی 8 خودرو را از تهران به زنجان حمل کنند.مثلا اگر شما در کار خرید و فروش خودرو هستند میتوانید همزمان چند خودرو را از تهران به زنجان ارسال کنید.

خودروبر میانه

هزینه حمل چند خودرو همزمان با یک خودروبر چند ظرفیته کمتر از زمانی می شود که شما هر خودرو را با یک خودروبر تک ظرفیته به زنجان ارسال کنید.
امداد خودرو حمل خودرو زنجان با پیشرفته ترین تجهیزات حمل خودرو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در استان زنجان و در شهرهای “زنجان”,”خرمدره” در تمامی ساعات شبانه روز می باشد. ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم .

خودروبر منجیل

بهتر از قبل از ثبت درخواست خود در مورد ماشین و نوع خرابی به فرد خودروبر اطلاعات کافی را بدهید تا در قیمت حمل خودرو صرفه جویی شود.

عوامل مختلف تغییر قیمت:

 • مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود .

امداد خودرو زنجان-سرچم

امداد خودرو با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای ، خدمات کارت عضویت ، خدمات دوره ای و فصلی به فعالیت خود در سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

اکیپ سیار امداد خودرو چیست؟

اکیپ سیار در خدمات امداد خودرو : افرادی که شمل خوردهای امدادی هستند و به منظور دسترسی سریع تر مشترکین در سطح منطقه در حال گردش هستند تا در سریع ترین زمان ممکن دسترسی مشتریکن را ارائه خدمات خودرویی راحت تر کنند.

 جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر چه تفاوتی دارند؟

تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر، افراد زیادی برای جابجایی و حمل خودروی خود از یدک کش و یا خودروبر استفاده میکنند که با توجه به میزان حساسیت فرد نسبت به خودروی خود از بین یدک کش و خودروبر یکی را انتخاب میکند. مهم ترین تفاوت یدک کش و خودروبر در نوع حمل خودرو بوسیله این خودرو ها میباشد.امداد خودرو

 

تفاوت ایمنی و سرعت جرثقیل یدک کش با جرثقیل خودروبر مکانیزه چیست؟

خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

 • جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد.

خودروبر سرچم

خواهشمند است در صورت نياز به امداد در مواقعي که خودرو قابليت حركت نداشته باشد و يا در صورت حركت خسارت بيشتري به آن وارد شود ، و يا جهت اطلاع از جزئيات هزينه ها و خدمات مشمول امداد در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس مركز امداد شركت تهران خودرو تماس حاصل فرموده و از خدمات امداد آن بهره مند گرديد.

 

در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم

انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.

خودروبر بیجار

امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد ب هموطنان عزیز دارد و مفتخراست ک به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود و به اعتماد شما خوبان ب امدادخودرو زنجان پاسخ در شان شما مشتریان عزیز بدهد.اعتماد شما بزرگترین سرمایه امداد خودرو زنجان است.

امداد خودرو زنجان

امداد خودرو زنجان ،دارای تمامی مجوز های قانونی و رسمی می باشد.

دارای تعمیرگاه های مجهز با کادر مجرب و سرشناس  برای تمامی خودرو ها

دارای جرثقیل های سبک و سنگین ( خودرو بر ، خودرو سوارو چرخ گیر برای خودرو های مدل بالا و اسپرت بدون کوچکترین آسیب به خودرو )

رضايت مندي مشتريان

افزايش رضايت مندي مشتريان و خدمات سرويس دوره اي و تعميرات خودرو به صورت سیار شامل تعويض باطري، دينام، انژكتور، رادياتور، تسمه تایم، تسمه دینام، قفل، سنسور روغن ،تعویض روغن، پنچرگیری از جمله خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز مي باشد.

لطفا برای هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس ما به خاطر بسپارید. امدادخودرو زنجان یدکش  زنجان  برای حمل خودرو های ایرانی و خارجی می باشد. پس لطفا برای هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید

برای حمل خودرو های لوکس به تمام نقاط کشور

برای حمل خودرو های لوکس به تمام نقاط کشور با خودروبر های شرکت ما انجام می گردد. تماس با شرکت 09121410821 در هرزمان از شبانه ‌روز تماس بگیرید. جرثقیل های فعال در اتوبان زنجان تبریز می باشد. تا در صورت نیاز به کمک شما آیند. پس لطفا در صورت نیاز در اتوبان زنجان با امدادخودرو شرکت ما تماس حاصل فرمائید.

امداد رسانی سیار اتوبان زنجان تبریز

به دلیل تردد زیاد خودروها در اتوبان زنجان تبریز و احتمال خرابی خودرو ها در اتوبان زنجان تبریز شرکت خودروبر زنجان آماده ارائه خدمات امداد رسانی سیار به هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز و روز‌های تعطیل انجام می‌دهد و با تماس شما هموطنان عزیز، امداد‌گران ما در اسرع وقت در محل حاضر می‌شوند و تمامی خدمات امداد رسانی و جا‌به‌جایی خودروی شما را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند

قیمت مقرون به‌صرفه یدک کش

قیمت مقرون به‌صرفه یدک کش خودرو در اتوبان زنجان تبریز قیمت یدک کش در اتوبان زنجان تبریز به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر از قبل از ثبت درخواست خود در مورد ماشین و نوع خرابی به فرد خودروبر اطلاعات کافی را بدهید تا در قیمت حمل خودرو صرفه جویی شود.

عوامل مختلف تغییر قیمت:

 • مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *